Informācija pašvaldības administrācijas ēkas apmeklētājiem

Publicēja 2019. gada 5. jūn. 06:24Elīna Upīte
Informācija Kocēnu novada domes administrācijas ēkas Alejas ielā 8, Kocēnos apmeklētājiem!

Saistībā ar stāvlaukuma pārbūves darbiem pie pašvaldības administrācijas tās apmeklētājiem uz noteiktu laiku jārēķinās ar neērtībām, lai iekļūtu ēkā.

Lai nokļūtu doktorātā, aptiekā, Būvvaldē, Bāriņtiesā, SIA "Kocēnu komunālā saimniecība" vai izmantotu bankomāta pakalpojumus, aicinām izmantot ieeju, kurai var piekļūt no Ozolu ielas puses. Šajā ieejas pusē daļēji jau ir pieejams jaunizbūvētais stāvlaukums.

Lai nokļūtu pašvaldības administrācijā, aicinām izmantot pagaidu gājēju celiņu, kas izbūvēts no Alejas ielas puses (autobusa pieturas, ziņojumu dēļa puses).

Savukārt, lai nokļūtu Nekustamo īpašumu nodaļā, jāizmanto ieeja, kas izbūvēta ejā starp abām ēkas daļam. Attīstības nodaļā var nokļūt, izmantojot trepes, kas ir izbūvētas iepriekšminētajā ejā, savulaik šīs trepes varēja izmantot, lai iekļūtu Kocēnu bibliotēkā.

Personām ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem ir pieejamas divas ieejas - no Alejas ielas puses uz galveno ieeju un no Ozolu ielas un jaunizbūvētā stāvlaukuma puses.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz iedzīvotāju sapratni!


Lai palielinātu attēlu, uzspiediet uz tā!


Comments