Informācija kultūras pasākumu apmeklētājiem

Publicēja 2020. gada 13. marts 02:50Elīna Upīte
Rūpējoties par apmeklētāju un mākslinieku veselību, kā arī pildot valdības lēmumu, Kocēnu novada dome no 13. marta līdz 14. aprīlim atceļ šajā laika posmā plānoto publisko pasākumu norisi.

Iepriekšminētajā laikā posmā bija plānoti divi pasākumi, kuru biļetes bija pieejamas iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un Kocēnu novada pagastu pārvalžu kasēs – Frankofoniju dienu koncerts 22. martā un dejas izrāde “Balto putnu trauksme” 13. aprīlī.

Par biļetēm, kas nopirktas “Biļešu paradīzes” kasēs, naudu pircēja kontā atgriezīs “Biļešu paradīze”, savukārt, lai saņemtu naudu par nopirktajām biļetēm pagastu pārvaldēs, jāraksta vēstule uz e-pasta adresi erekini@kocenunovads.lv, kurā jānorāda pircēja vārds un uzvārds, norēķinu konta numurs, kā arī jāpievieno dokuments vai attēls, kurā redzama iegādātā biļete un tās numurs. Ja biļetes īpašniekam nav norēķinu konta, skaidrā veidā naudu varēs saņemt Kocēnu novada kasēs gada laikā pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas. Ārkārtas stāvokļa laikā piesardzības nolūkā Kocēnu novada dome ierobežos norēķinus ar skaidru naudu.

Pasākumi, kuru norise plānota pēc 14. aprīļa, pagaidām netiek atcelti un nauda par iegādātajām biļetēm netiek atgriezta. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai!
Comments