Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Aizsākusies skriešanas seriāla jaunā sezona “Zilākalna cilpas” - otrais posms 23.martā

Publicēja 2017. gada 20. marts 05:04Krista Gromova   [ atjaunināja Inese Arhīvs 2017. gada 20. marts 07:51 ]
Lai mudinātu iedzīvotājus, kā arī skolēnus brīvo laiku pavadīt aktīvi un popularizētu veselīga dzīves veida iespējas, Kocēnu novadā pagājušās nedēļas otrajā pusē veiksmīgi tika aizvadīta skriešanas seriāla jaunā sezona “Zilākalna cilpas”. Nākošais skrējiens jau šonedēļ – 23.martā ar brīvo startu no pl.18.00 līdz pl. 19.00 Zilākalnā.

Skrējiena laikā svarīgi atcerēties, ka 
Jūs 
atrodaties īpaši aizsargājamā dabas teritorijā – Dabas liegumā „Zilaiskalns”. 
Aicinām Jūs saudzēt un cienīt dabas un cilvēku radītās vērtības!

Jauno sezonu atklāja 42 “Zilākalna cilpas” dalībnieki, no kuriem 8 bija nūjotāji, bet 34 skrējēji. Dalībniekiem bija iespēja veikt distanci ar cilpas garumu 1,20 km Kocēnu novada augstākajā punktā – Zilākalnā. Kā arī pēc skriešanas dalībniekiem bija iespēja atgūt enerģiju ar turpat uz ugunskura sildītu vistas buljonu un rupjmaizi.

Arī 2.posmā dalībniekiem būs iespēja skriet un nūjot pa vienu cilpas garumu (distanci) laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai. Tiks fiksēti pilnie noskrietie apļi un to uzskaite notiks ar SPORTident (identifikācijas zīmēm), ar kurām jāatzīmējas pēc katras cilpas veikšanas.

Distance būs marķēta ar gaismu atstarojošiem elementiem un skriešana norisināsies pa takām ar grants, grunts, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem. 


Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz!

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. Pieteikties sacensībām iespējams sacensību norises dienā un vietā vai tiešsaistē http://ej.uz/ZilakalnaCilpas2

Noslēgumā tiks apbalvoti katras vecuma grupas ātrākie sportisti. Kopvērtējuma apbalvošanas norises vieta un laiks tiks paziņots ne vēlāk kā līdz 28.martam.

Pērnā gada rudenī norisinājās skriešanas pasākumu seriāls “Sietiņieža cilpas”, kas pulcēju teju 200 dalībniekus. Šogad skriešanas seriāla jaunās sezonas dalībniekiem būs iespēja izskriet distanci ar cilpas garumu 1,20 km Kocēnu novada augstākajā punktā – Zilākalnā (starts – Zilākalna stāvlaukumā).

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta viens no lielākajiem pasaules kūdras produktu ražotājiem Klasmann-Deilmann, ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs Eži un Venden, kas iegūst ūdeni Gaujas nacionālā parka teritorijā, Kocēnu novadā.

Ar distanci, dalībnieku vecuma grupām un kontrollaiku, kā arī vērtēšanas noteikumiem un 1.posma rezultātiem ir iespējams iepazīties ŠEIT.
           
Comments