Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Iespēja pieteikties kompensācijai un AS “Sadales tīkls” informācija par elektrotīkla bojājumu Kocēnu novadā 19.jūlijā

Publicēja 2018. gada 25. jūl. 21:49Kristers Blūms
AS “Sadales tīkls’ informē, ka šā gada 19. jūlijā Kocēnu novadā plkst. 6:50 tika reģistrēts vidējā sprieguma elektrotīkla bojājums un pēc saņemtās informācijas uzņēmuma operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsāka bojājuma lokalizēšanu.
Pārbaudot notikuma vietu, konstatēts, ka pie transformatoru apakšstacijas elektrolīnijas balstā ir bojāts izolators un pārdedzis gaisvadu elektrolīnijas vads un uzņēmuma personāls nekavējoties uzsāka darbu, lai novērstu elektrotīkla bojājumu un atjaunotu elektroapgādi klientiem. 

Pēc bojājuma novēršanas un elektroapgādes atjaunošanas AS "Sadales tīkls" saņēma informāciju no Kocēnu novada klientiem, ka pēc elektroapgādes atjaunošanas nedarbojas viņu elektroiekārtas. Lai noskaidrotu elektrotīkla bojājuma iemeslu un elektroiekārtu bojājumu cēloņus, AS “Sadales tīkls” ir uzsākusi notikuma izmeklēšanu. 

Klienti, kuriem šī elektrotīkla bojājuma laikā, tika bojāta kāda elektroiekārta, pieteikumu var ērti un ātri iesniegt elektroniski klientu portālā e-st.lv, norādot informāciju par bojātām elektroiekārtām, savukārt klienti, kuriem nav interneta pieslēguma vai kuri nelieto datoru, savus pieteikumus varēs iesniegt klātienē AS “Sadales tīkls” darbiniekiem, kuri ceturtdien, 26.jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 19.00 gaidīs klientus Kocēnu novada domē, Alejas ielā 8, Kocēnos.

Lai reģistrētu pieteikumu, klientiem iesniegumā būs jānorāda bojātās elektroiekārtas nosaukums, ražotājs, modelis, iegādes gads, iegādes summa. Savukārt, lai klientu iesniegumus izskatītu un pieņemtu lēmumu par zaudējumu kompensēšanu, klientiem papildus būs jāiesniedz elektroiekārtas iegādi vai remonta izmaksu apliecinošs dokuments. 

AS “Sadales tīkls” atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām un, ņemot vērā saņemto pieteikumu apjomu un nozīmīgumu, klientu iesniegumus zaudējumu atlīdzināšanai uzņēmums izskatīs pēc iespējas ātrāk.

Comments