Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Iespēja mācīties lauksaimniekiem un mežsaimniekiem

Publicēja 2015. gada 21. febr. 03:22Eva Eglīte   [ atjaunināja Elīna Upīte 2015. gada 23. febr. 06:15 ]
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs" Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma „Arodapmācības un informācijas pasākumi" aktivitātes „Arodapmācības" ietvaros visā Latvijā rīko mācības par dažādiem lauksaimniecības, mežsaimniecības un pārtikas ražošanas nozaru tematiem. Aktivitātes mērķis ir veidot izpratni par lauksaimniecības attīstību, ilgtspējīgu dabas resursu apsaimniekošanas metožu lietošanu, kā arī zinātnes un jaunas prakses atziņu izmantošanu šajās nozarēs.

Mācībās aicināti piedalīties lauksaimniecības, pārtikas ražošanas (izņemot zivsaimniecības produktu), mežsaimniecības nozaru uzņēmumu vadītāji un tajos nodarbinātie, kā arī meža īpašnieki.

Mācības tiek uzsāktas šī gada februārī un ilgs līdz maijam. Zemāk minētajā tabulā norādītas mācību tēmas, norises vietas, laiks un atbildīgā persona. Iepriekšēja pieteikšanās uz mācībām obligāta, jo vietu skaits ierobežots.

Valmierā notiks apmācības 2 programmās - "Lauku uzņēmējdarbības veicināšana (iniciatīva, resursu plānošana, uzņēmējdarbības attīstība laukos)" un "Inovācijas zaļās ražošanas jomā (atjaunojamo energoresursu ražošana)". Mācību programmas apskatāmas šeit - mācību īstenošanas grafiks 1 , mācību īstenošanas grafiks 2.

Pieteikšanās pie Daigas Siliņas, tālr.: 29188612.

Ar visām plānotajām mācībām var iepazīties ŠEIT

100% no mācību izmaksām tiek finansētas no Eiropas Savienības ELFLA līdzekļiem, un nav nepieciešams dalībnieku līdzfinansējums.

Comments