Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Ierobežo autotransporta kustību pa Kocēnu novada pašvaldības autoceļiem

Publicēja 2019. gada 18. marts 02:04Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 18. marts 08:43 ]
Lai novērstu pašvaldības autoceļu bojājumus pavasara šķīdoņa laikā, Kocēnu novada dome, izvērtējot laika apstākļus un autoceļu stāvokli, izdevusi rīkojumu, kas nosaka autotransporta kustības ierobežojumus pa Kocēnu novada pašvaldības autoceļiem.

Ierobežojumi stājas spēkā 18. martā un ilgs līdz jauna rīkojuma izdošanai par ierobežojumu atcelšanu. Ierobežojumi attieksies uz tiem transportlīdzekļiem, kuru kopējā faktiskā masa pārsniedz septiņas tonnas (ja konkrētam ceļam nav noteikts cits masas ierobežojums).

Ierobežojumu ievērošanu kontrolēs Kocēnu novada pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policiju. Neskaidrību gadījumā nepieciešams sazināties ar konkrētā pagasta pārvaldi.

Aicinām iedzīvotājus ziņot pašvaldībai par gadījumiem, kad tiek pārkāpti ierobežojumi. Kontaktinformācija: Kocēnu novada pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Kaibe (tālr. 26446790).

Kocēnu novada dome aicina zemniekus, mežu izstrādātājus un citus kravu pārvadātājus plānot kravu izvešanu, ņemot vērā minētos ierobežojumus. Šajā laikā nekāda veida atļaujas netiks izsniegtas. Šie ierobežojumi neattiecas uz operatīvo dienestu un sabiedrisko transportu, kā arī uz transportlīdzekļiem, kas kravas transporta cisternās pārvadā svaigpienu atbilstoši VAS Latvijas Valsts ceļi pašvaldības saskaņotajam maršrutam, ja par šiem transportlīdzekļiem CSDD transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā ir izdarīta atzīme “Svaigpiena transportlīdzeklis”.

Slēgto autoceļu saraksts publicēts ŠEIT.
Ċ
Elīna Upīte,
2019. gada 18. marts 02:04
Comments