Iedzīvotāji aicināti pieteikties dalībai „Stipro skrējienā 2015”

Publicēja 2015. gada 12. marts 08:10Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 23. marts 02:11 ]
Kocēnu novada dome aicina Kocēnu novada iedzīvotājus pieteikties dalībai masu izturības skrējienā „Stipro skrējiens 2015”, kas norisināsies 3. maijā kinopilsētā „Cinevilla”.

Lai veicinātu iedzīvotāju interesi par aktīvu brīvā laika pavadīšanu un nodarbošanos ar sporta aktivitātēm, Kocēnu novada dome arī šī gada budžetā paredzējusi finansiālu atbalstu novada iedzīvotāju dalībai „Stipro skrējienā”, sedzot dalības maksu.

Šī gada sacensību norisē ieviestas vairākas izmaiņas, būtiskā no tām – pirmo reizi „Stipro skrējienā” sievietes, vīrieši un komandas tiks dalītas divās daļās – elites grupa un masu starts.

Dalībnieki, tajā skaitā profesionāli sportisti un cilvēki, kuri vēlas cīnīties par godalgotām vietām un kuriem ir svarīgs trasē uzrādītais laiks, aicināti izvēlēties elites grupu. Šai grupai paredzēts atsevišķs starta laiks, cits koridors gan startā, gan pie grūtākajiem šķēršļiem, garāka trase un vairāk pārbaudījumu. Visās trīs kategorijās elites grupas uzvarētāji cīnīsies par naudas balvām.

Masu startā piedalās tie dalībnieki, kuri pasākumā izvēlas skriet savā ritmā, svarīgākais ir noskriet trasi līdz galam un pierādīt sev, ka „es to varu”, ne rezultāts vai iegūtās balvas – dara to vairāk prieka pēc. Dalībniekiem, kuri izvēlēsies startēt masu startā, trase būs veidota nedaudz īsāka un izņemti paši grūtākie šķēršļi.

Pieteikšanās termiņš –  23. marts (pagarināts). Piesakoties jānorāda, kādā kategorijā startēs – individuāli vai komandā, elites grupā vai masu startā, dalībnieka vārds, uzvārds, personas koda pirmā daļa, adrese, e-pasta adrese un nodarbošanās/profesija. Kontaktinformācija: Kocēnu novada domes sporta darba organizators Jānis Dainis (e-pasts: janis.dainis@kocenunovads, tālr. 27885551). Pieteikties aicināti arī Kocēnu novada sporta komandu spēlētāji.


Aizvadītajā gadā Kocēnu novada domes sniegto iespēju izmantoja un „Stipro skrējienā” piedalījās vairāk nekā 50 interesentu.

Plašāka informācija par sacensībām pieejama ŠEIT.
Comments