Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Ideju konkurss "Biznesa ekspresis"

Publicēja 2015. gada 10. jūn. 06:46Eva Eglīte
Visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja – piedalīties ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai. Kopējais balvu fonds - vairāk kā 50 000 eur. 

Konkursa ietvaros tiek organizēti informatīvie pasākumi, kuros dalībniekiem būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības būtību un uzsākšanu, par sagatavošanās posmu idejas realizēšanai, kā arī dzirdēt pašu uzņēmēju viedokli par biznesa vadību un veiksmes atslēgām uz panākumiem. Tāpat apmeklētāji varēs iegūt informāciju par pašu konkursu un tā sniegtajām iespējām.

Tikšanās ar Vidzemes reģiona pārstāvjiem notiks š.g. 16.jūnijā, Valmierā, Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora telpās, Purva ielā 12A. Seminārs norisināsies no plkst.10:00 – 12:20.
Pieteikties var, sūtot savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, kā arī semināra norises vietu uz info@biznesaekspresis.lv . Ieeja uz semināriem ir bezmaksas!

Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.

Biznesa ekspresis


Comments