Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Godināti Vidzemes veiksmīgākie uzņēmēji

Publicēja 2017. gada 17. aug. 03:12Krista Gromova
Trešdien, 2017.gada 16. augustā, Vidzemnieku Dārza svētku laikā norisinājās Vidzemes plānošanas reģiona ikgadējais uzņēmēju godināšanas pasākuma noslēgums, kurā tika godināti 26 Vidzemes veiksmes stāsti – neatlaidīgi lauksaimnieki, izdomas bagāti amatnieki, kā arī aktīvi tūrisma uzņēmēji no Vidzemes novadiem.

Vidzemes plānošanas reģions ik gadu meklē un atrod godprātīgus, darbīgus un uzņēmīgus cilvēkus, lai tos ar lepnumu sveiktu par paveikto. Šogad Vidzemes veiksmes stāstus sveica tādās nominācijās kā “Mājražotājs/amatnieks 2017”, “Saimniecība 2017”, “Eksportspēja 2017”, “Atbildīgs uzņēmējs 2017”, “Tūrisma uzņēmējs 2017”, “Debija 2017”, “Entuziasts 2017”, kā arī pasniedza Simpātiju balvu.

Vidzemnieku Dārza svētku laikā nominācijā “Entuziasts 2017” tika godināts mūsu novadnieks Jānis Drobiševskis ar biedrību “Rekreācijas biedrība REBO” ūdens parks “Rancho parks”, kas Kocēnu novada Rubenē ūdenstilpnes Lielais Ansis krastā darbojas jau sesto gadu. Biedrībā apvienojušies ūdens sporta entuziasti, kuru mērķis ir apmācīt interesentus un popularizēt ūdenssportu Kocēnu novadā, Vidzemē un visā Latvijā.

Papildus iespējām izmēģināt spēkus veikbordā un veikskeitā, parādīt meistarību uz SUP dēļa un pārbaudīt veiklību ūdensbumbā, kā arī izbaudīt parkā uzstādītās ūdens piepūšamās atrakcijas, biedrība ik gadu rīko bezmaksas veikborda skoliņu, kurā aptuveni 50 jauniešiem vecumā no 8 līdz 20 gadiem ir iespēja apgūt veikošanas prasmes.

Šogad nominācijas saņēma uzņēmēji arī no Alūksnes, Amatas, Apes, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Cesvaines, Ērgļu, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Lubānasm Madonas, Mazsalacas, Naukšēnu, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rūjienas, Smiltenes, Strenču, Valkas, Varakļānu, Vecpiebalgas, novadiem un Valmieras pilsētas.

Vidzemes veiksmes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012.gadā. Apzinoties, ka visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence iedzīvotājiem aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas, Vidzemes plānošanas reģions nolēma apzināt tos, kuri ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus.

Comments