Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Godinās Kocēnu novada uzņēmējus

Publicēja 2019. gada 14. marts 02:40Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 14. marts 05:22 ]
Piektdien, 15. martā, plkst. 19.30 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā jau astoto reizi norisināsies Kocēnu novada domes rīkots pasākums “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva”.

Pasākuma laikā pašvaldība dažādās nominācijās sveiks novada uzņēmējus, zemniekus, tūrisma uzņēmējus, amatniekus un mājražotājus par ieguldījumu novada ekonomikas stiprināšanā un attīstības veicināšanā, kā arī novērtējot uzņēmēju aktīvo darbību, mērķtiecību un ieceru īstenošanu.

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti uzņēmēju godināšanā, šogad pašvaldība aicināja izvirzīt pretendentus īpašai nominācijai “Iedzīvotāju izvēle”. Apkopojot saņemtos pieteikumus, balsojuma 2. kārtā tika izvirzīti 27 uzņēmēji, par kuriem tika saņemts vairāk nekā pustūkstotis balsu. Pasākuma laikā tiks paziņoti trīs visvairāk balsu ieguvušie nominanti, kā arī galvenās nominācijas ieguvējs.

Papildus iepriekšminētajām nominācijām īpašas balvas Kocēnu novada uzņēmējiem būs sarūpējuši arī pašvaldības sadarbības partneri.

Pasākumu vadīs Kocēnu novada domes tūrisma un projektu speciālists Toms Treimanis, klātesošos uzrunās Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, muzikālo gaisotni radīs komponists Emīls Zilberts un Kocēnu novada jauktais koris “Imera”, kā arī mūziķis Arturs Gruzdiņš.

Vakara noslēgumā balle kopā ar grupu “Tandēms trijatā”, neformālas sarunas un pelnīta atpūta.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.
Comments