Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Godinās Kocēnu novada uzņēmējus

Publicēja 2017. gada 25. janv. 01:19Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 25. janv. 01:31 ]
Lai godinātu uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību, veicina nodarbinātību un jaunu darba vietu un produktu radīšanu, Kocēnu novada dome arī šajā gadā pasākumā “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pulcēs komersantus, lauksaimniekus, mājražotājus, kas aizvadītajā gadā ne tikai sekmīgi darbojušies un snieguši ieguldījumu novada labklājības veicināšanā, bet ar savu darbību popularizējuši Kocēnu novada vārdu reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

Kocēnu novada dome sveiks novada uzņēmējus, piešķirot balvas vairākās nominācijās, piemēram, “Gada ražotājs”, “Gada lauksaimnieks”, “Ģimene lauku sētā”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada mājražotājs”, “Rosīgie jaunieši”, “Kocēnu novada vārda popularizētājs”, “Gada jaunums” u.c. Tiks pasniegti arī speciāli apbalvojumi no valsts un nevalstiskām organizācijām– novada sadarbības partneriem.

Kocēnu novada dome 2017.gada 19.janvārī apstiprināja apbalvojuma “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” nolikumu. Saskaņā ar to, lai Vērtēšanas komisija pieņemtu lēmumu par laureātiem konkrētās nominācijās, ikviens interesents aicināts izvirzīt pretendentus apbalvojuma saņemšanai, aizpildot anketu “Kocēnu Novada Vēstis” un nogādājot to Kocēnu novada domē vai pagastu pārvaldēs, vai aizpildot elektronisko anketu www.kocenunovads.lv. Pretendentu izvirzīšana norisināsies no 2017.gada 25.janvārim līdz 10.februārim.

Apbalvojuma “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pasniegšanas ceremonija norisināsies 2017.gada 4.martā Vaidavas kultūras un amatniecības centrā.
Ċ
Krista Gromova,
2017. gada 25. janv. 01:31
Comments