Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Godinās Kocēnu novada uzņēmējus

Publicēja 2016. gada 15. marts 07:44Eva Eglīte   [ atjaunināts 2016. gada 15. marts 07:47 ]
Sestdien, 19. martā, plkst. 17.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks tradicionālais Kocēnu novada uzņēmēju godināšanas pasākums. Ikgadējais pasākums tiek rīkots ar mērķi izteikt pateicību uzņēmējiem, zemniekiem, tūrisma uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem par devumu novada ekonomikas stiprināšanā un labklājības vairošanā, kā arī sniegt iespēju uzņēmējiem savstarpēji iepazīties, veidot jaunus kontaktus un uzzināt par uzņēmējdarbības attīstības iespējām. 

Pasākuma laikā Kocēnu novada dome sveiks novada uzņēmējus, piešķirot balvas vairākās nominācijās - “Gada ražotājs”, “Gada lauksaimnieks”, “Ģimene lauku sētā”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada mājražotājs”, “Rosīgie jaunieši”, “Kocēnu novada vārda popularizētājs”, “Gada jaunums”. 

Kocēnu novada dome augstu vērtē ikvienu darbīgu un uzņēmīgu cilvēku novadā, tāpēc šāds uzņēmēju godināšanas pasākums tiek rīkots jau piekto gadu. Sarīkojumā muzikālus sveicienus klātesošajiem dāvinās dziedātājs Daumants Kalniņš un ģitārists Kaspars Zemītis, bet vakara noslēgumā – balle kopā ar Aivaru un Ievu Lapšāniem. 


Uzņēmēji, kas vēl nav paspējuši pieteikties dalībai pasākumā, lūgums to izdarīt līdz 16. martam plkst. 12.00, zvanot pa tālruni 26328943 (Inese Bērziņa).
Comments