Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Godinās aktīvos uzņēmējus – Vidzemes veiksmes stāstus

Publicēja 2015. gada 17. aug. 04:14Elīna Upīte
19. augustā Burtnieku novada Valmiermuižas alus dārzā notiks Vidzemnieku dārza svētki, kuru laikā godinās 26 Vidzemes veiksmes stāstu varoņus - uzņēmējus no katra Vidzemes plānošanas reģionā ietilpstošā novada un pilsētas. Vidzemes veiksmes stāsti ir Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) iedibināta tradīcija un atklāj aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus. Viņi ar savu darbu un entuziasmu ir pierādījuši, ka dzīvojot šeit, Vidzemē, iespēju ir daudz, vajag tikai mācēt tās saskatīt, ņemt un darīt. 

Stāsti ir apkopoti Vidzemes veiksmes stāstu brošūrā, ko prezentēs svētku laikā, un no 19. augusta tie būs lasāmi arī VPR tīmekļa vietnē www.vidzeme.lv. Šogad stāstu lokā ir jauni pulverkrāsotāji no Apes novada, šokolādes izstrādājumu meistare no Beverīnas novada, bioloģiskas kosmētikas ražotāji no Raunas novada, vīna darītāji no Naukšēnu novada un daudzi citi gan produktu ražotāji, gan pakalpojumu sniedzēji, gan mājražotāji, gan plašus eksporta tirgus iekarojuši uzņēmumi.

Vidzemes veiksmes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012. gadā. Apzinoties, ka visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence iedzīvotājiem aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas, VPR nolēma apzināt tos, kuri ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus. Tie ir uzņēmēji, kuri veiksmīgi attīsta biznesu savā dzimtajā pusē, kā arī vietas un apskates objekti, kas glabā Vidzemes tradīcijas un vērtības.

Vidzemes veiksmes stāstu pasākums tiek rīkots projekta „Tehniskā palīdzība Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas centra darbībai” (vienošanās Nr. VSID/TP/CFLA/11/03/003) ietvaros.
Comments