Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Godina Jāņa Grasberga ģimenes saimniecību "Zilūži"

Publicēja 2016. gada 19. aug. 01:08Eva Eglīte
17. augustā Ērgļu novada Jumurdas muižā notika Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) organizētie Vidzemnieku dārza svētki, kuru ietvaros tika godināti 26 Vidzemes veiksmes stāsti – strādīgi, apņēmīgi un entuziastiski cilvēki, viņu vidū - arī Jānis Grasbergs (Bērzaines pagasta zemnieku saimniecība “Zilūži”).

Jubilejas – piektajā – gadā Vidzemes veiksmes stāstu jaunievedums bija nomināciju noteikšana dažādām uzņēmējdarbības jomām. Veiksmes stāsti tika sumināti sekojošās nominācijās: tūrisma uzņēmējs, eksportspēja, mājražotājs/amatnieks, ilgtspējīgs/sociāls uzņēmējs un entuziasts. Ar visiem šī gada Vidzemes veiksmes stāstiem var iepazīties īpaši veidotā brošūrā, kuras elektroniskā versija ir pieejama šeit.

Vidzemes veiksmes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012. gadā. Apzinoties, ka visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence iedzīvotājiem aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas, VPR nolēma apzināt tos, kuri ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus.

Foto no Vidzemes veiksmes stāstu godināšanas pasākuma: 

 

 
Comments