Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Gaujas Nacionālo parku un arī Kocēnu novadu popularizēs tūrisma izstādēs Somijā un Spānijā

Publicēja 2018. gada 18. janv. 01:09Kristers Blūms

Ar dalību divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Gaujas Nacionālais parks, tajā skaitā arī Kocēnu novads, šonedēļ tiks popularizēts Somijā un Spānijā. Šīs ir divas no kopumā septiņām izstādēm, kurās Latvijas nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālajā parkā esošās pašvaldības, popularizējot zīmolu „Enter Gauja”.

17.–19.janvārī notiks starptautiskais tūrisma gadatirgus „Fitur 2018” Spānijā. Izstādes pirmajās dienās tiek gaidīti nozares profesionāļi un dibināti kontakti turpmākai sadarbībai, bet pārējās dienās to apmeklēt var ikviens interesents.

Savukārt 19.–21.janvārī notiks izstāde „Matka 2018” Somijā. Šajā izstādē tiek plaši pārstāvētas valstis no visas pasaules, pulcējot ap 72 tūkstošiem apmeklētāju ik gadu.

Jau ziņots, ka Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi.

Šajā gadā „Enter Gauja” zīmols tiks popularizēts Nīderlandē, Spānijā, Somijā, Lietuvā, Igaunijā un divās izstādēs Vācijā.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.


Comments