Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Gaujas Nacionālo parku popularizē Polijā

Publicēja 2017. gada 20. okt. 04:35Krista Gromova
Ar dalību starptautiskajā tūrisma gadatirgū “World Travel Show 2017” Varšavā, Polijā noslēdzas 2017. gada tūrisma izstāžu sezona. Šogad ar dalību nacionālajā stendā kopumā astoņos starptautiskos tūrisma gadatirgos pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka (turpmāk – Gaujas NP) pašvaldības, izceļot “Enter Gauja” plašo tūrisma piedāvājumu un Rīgas - Gaujas reģionu ar titulu “Eiropas gastronomijas reģions” 2017.gadā.

“World Travel Show 2017” norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim Polijas galvaspilsētā Varšavā un Gaujas NP kā galamērķis tajā tiks pārstāvēts pirmo reizi. Ceļotāju skaits no Polijas uz Latviju ar katru gadu pieaug, izrādot interesi par mūsu dabas vērtībām un vēsturi.

Šogad galvenā loma Gaujas NP piedāvājumā piešķirta gastronomiskā tūrisma piedāvājumam, ņemot vērā Rīgas – Gaujas reģiona izcīnīto “Eiropas gastronomijas reģiona” titulu 2017.gadā un programmas konceptu “Ar dabu šķīvī’”. Izstāžu apmeklētāji varēs iepazīties ar jau gada sākumā tapušo “Gardēžu ceļvedi”, kā arī jauno drukāto materiālu – “Ar dabu šķīvī” restorānu piedāvājumu Rīgas – Gaujas reģionā.

Jau iepriekš ziņots, ka Gaujas NP teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju Gaujas NP kā vienota tūrisma galamērķa veicināšanai.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.
Comments