Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos florbola turnīrā meitenēm pulcējās vairāk nekā 80 dalībnieču no visas Latvijas

Publicēja 2016. gada 7. apr. 01:50Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 7. apr. 01:51 ]
Lai popularizētu meiteņu florbolu, 6. aprīlī Kocēnu sporta namā jau piekto reizi notika “Kocēnu sporta kluba” un Kocēnu novada domes organizētais florbola turnīrs “Jauno talantu spēles florbolā meitenēm”, kas pulcēja 25 komandas no visas Latvijā, kopumā vairāk nekā 80 dalībnieču.

Turnīrs vienlaikus norisinājās uz trīs laukumiem divās vecuma grupās: A grupā, kurā spēlēja 2003. - 2004. gadā dzimušās meitenes, kā arī gadu vecākas meitenes bez spēlētājas licences Latvijas čempionātā, un B grupā – 2005. gadā dzimušās un jaunākas meitenes.

Vecākajā grupā 1. vietu izcīnīja komanda “Rīgas Lauvas – 1” no Rīgas, 2. vietā – Jaunjelgavas novada komanda “Daudzese – 1”, 3. vietā - “Ķekavas Bulldogs – 4” (Ķekavas novads).

Jaunākajā grupā trešo reizi pēc kārtas uzvarēja Kocēnu novada Kocēnu jaunās florbolistes – komanda “Neuzveicamās meitenes”, 2. vietā Mazsalacas novada komanda “Mazsalaca – 2”, savukārt 3. vietu ieguva komanda “Tērvete” (Tērvetes novads).

Sadarbībā ar florbola inventāra veikalu “Lino.lv” paralēli spēlēm ar bumbiņas ātruma sitiena mērītāju tika noskaidrota ātrākā sitiena autore. Vecākajā grupā ātrākais sitiens padevās Renātei Kārkliņai no Mazsalacas (sitiena ātrums – 108 km/h), jaunākajā grupā – Dārtai Dankfeldei no Ķekavas (89 km/h).

Turnīra norisi atbalstīja Kocēnu novada dome, Valmiermuižas alusdarītava, SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, “Lino.lv”. 


A grupas rezultāti:
1. vietā “Rīgas Lauvas – 1” (Rīga);
2. vietā “Daudzese – 1” (Daudzese, Jaunjelgavas novads);
3. vietā “Ķekavas Bulldogs – 4” (Ķekavas novads);

4. vietā “Rubene” (Rubene, Kocēnu novads);
5. vietā “Rubene Pro” (Rubene, Kocēnu novads);
6. vietā “Mazsalaca – 1” (Mazsalacas novads);
7. vietā STK “Zaļā pēda” (Brenguļi, Beverīnas novads);
8. vietā “Lekrings – 1” (Cēsu novads);
9. vietā “Daudzese – 2” (Daudzese, Jaunjelgavas novads);
10. vietā “Fieryball” (Talsu novads);
11. vietā “Foxsmile” (Talsu novads);
12. vietā “Lekrings – 2” (Cēsu novads);
13. vietā “Rīgas Lauvas – 2” (Rīga).

B grupas rezultāti:
1. vietā “Neuzveicamās meitenes” (Kocēni, Kocēnu novads);
2. vietā “Mazsalaca – 2” (Mazsalacas novads);
3. vietā “Tērvete” (Tērvetes novads);

4. vietā “Lekrings – 3” (Cēsu novads);
5. vietā “Vilkači” (Kocēni, Kocēnu novads);
6. vietā “Rīgas Lauvas – 3” (Rīga);
7. vietā “Ķekavas Bulldogs – 1” (Ķekavas novads);
8. vietā “Exel’ent” (Talsu novads);
9. vietā “Ķekavas Bulldogs – 2” (Ķekavas novads);
10. vietā “Daudzese – 3” (Daudzese, Jaunjelgavas novads);
11. vietā “Raibie taureņi” (Dikļi, Kocēnu novads);
12. vietā “Rudās lapsas” (Dikļi, Kocēnu novads).
Comments