Festivāls ’’Kino pedālis 2018’’ piestāj Kocēnu novadā

Publicēja 2018. gada 8. maijs 01:49Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 8. maijs 04:43 ]
Šī gada 11. un 12. maijā festivāls ’’Kino Pedālis’’ jau trešo gadu pulcēs visus velo un kino entuziastus. Festivāls arī šogad priecēs ar dažādām kinofilmām, kā arī, ar velobraucienu – interaktīvo spēli un, protams, arī  citām aktivitātēm katrai gaumei.
Pasākumu, kā ierasts, rīko aktīvā tūrisma centrs „Eži” un Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novada pašvaldībām. 

12. maijā Kocēnu novadu šķērsos festivāla velo brauciena garākais maršruts – Dižpedālis, kas vedīs cauri arī Beverīnas un Burtnieku novadiem ar kopējo garumu 55 km.
Kocēnu novads maršrutā sagatavojis divus punktus, kuros sveikt velobraucējus un arī veldzēties, un gūt enerģiju turpmākajam ceļam.  

Kocēnos, Kokmuižas pils parterā sākot jau no 14:30 norisināsies dažādas aktivitātes uz kurām aicināti ne tikai Dižpedāļa velo maršruta braucēji, bet arī vietējie iedzīvotāji un citi viesi! Aptuveni 15:00 uzstāsies grupa “Pirmais Kurss”, bet pirms un pēc koncerta par pozitīvu gaisotni Kocēnos rūpēsies DJ Reinis Rabenau.

Festivāla velo brauciena dienā Kocēnos būs iespēja izzināt Kokmuižas vēsturi un saņemt tūrisma informāciju, fotografēties pie speciāli Kino pedālim veidotiem elementiem, baudīt uz ugunskura vārītu zupu un baudīt citas aktivitātes. Ja arī nedodies kādā no festivāla oficiālajiem maršrutiem – uzkāp uz velo un uzmin līdz Kocēniem – te tiks aizvadīta lieliska diena pozitīvā gaisotnē.

Zemnieku saimniecībā “Kaņepītes” velobraucējiem būs iespēja piestāt un mieloties ar gardumiem, kas gatavoti no saimniecībā audzētiem graudaugiem. Gardumus būs sarūpējusi Z/S Kaņepītes saimniece, savukārt saimnieks piedāvās ielūkoties malšanas procesos un pastāstīs kā darbojas bioloģiskā saimniecība.  Ņemot vērā, ka velobraucējiem aiz muguras būs vairāk kā 30km, šī būs lieliska iespēja mierīgi apsēsties, veldzēties un baudīt lauku svaigo gaisu. 

Par festivāla ’’Kino Pedālis’’ aktivitātēm vairāk lasi www.kinopedalis.lv, bet par aktivitātēm Kocēnu novadā – www.kocenunovads.lv!Comments