Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

"EuroFloorball" kausa izcīņas turnīrs

Publicēja 2017. gada 19. okt. 02:06Krista Gromova
Otrdien, 2017.gada 17. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, sākās "EuroFloorball" kausa izcīņas turnīrs. No latviešiem kā pirmās laukumā devās Kocēnu novada "Rubenes" florbolistes, kuras apakšgrupas pirmajā spēlē ar 6:1 pārspēja Spānijas labāko klubu "CDE El Valle". Pa trim rezultativitātes punktiem kocēniešu labā guva māsas Zeltīte un Edīte Bankavas, kā arī Rebeka Laure. A
pakšgrupas otrā spēle tiks aizvadīta šodien, 19. oktobrī, kad novada florbolistes krustos nūjas ar Polijas čempioni "Olimpia Osowa Gdansk", spēles sākums pulksten 17.00.

Sieviešu turnīra B apakšgrupas spēlē starp desmitkārtējo Latvijas čempioni "Rubene" (Kocēni) un "CDE El Valle" (Spānija), latvietēm, lai atklātu rezultātu, vajadzēja nepilnas piecas minūtes - Edīte Bankava pretinieču laukuma pusē pārtvēra bumbiņu un droši to raidīja spāniešu vārtos (1:0). Pirmā perioda vidū Laura Gaugere "Rubenes" pārsvaru jau dubultoja - 2:0. 17. minūtē iemesls gavilēm bija viešņām, kurām izdevās realizēt savu skaitlisko vairākumu - 1:2, vārtu guvums Marijas Alonso Lopezas-Zuazo kontā. Otrajā periodā spāņu komandas vārtsardzi pa reizei sarūgtināja māsas Bankavas - vispirms Zeltīte, bet pēc tam arī Edīte - 4:1. Pēdējā trešdaļā kocēnietes ne vien nosargāja savus vārtus neskartus, bet arī iemeta vēl divus golus, panākot iespaidīgu pārsvaru - 6:1. Abi rezultatīvie metieni Rebekas Laures kontā.

Par labāko spēlētāju "Rubenes" rindās tika atzīta spēlējošā trenere Zeltīte Bankava, kuras kontā 3 (1+2) punkti. Pa 3 (2+1) punktiem guva Edīte Bankava un Rebeka Laure.