Emīls Putniņš uzvar airēšanas slaloma Latvijas kausa finālā un kopvērtējumā

Publicēja 2017. gada 9. okt. 22:57Krista Gromova
Airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera“ atlēti ar uzvarām un augstām vietām noslēguši 2017.gada Baltijas sacensību sezonu. Svētdien, 8.oktobrī Valmierā aizvadītajā Latvijas kausa airēšanas slalomā finālā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena absolūtajā vērtējumā redzējām arī Kocēnu novada sportistu Emīlu Putniņu.

C1 laivu klasē vīriešiem, kā visos trīs iepriekšējos 2017.gada Latvijas kausa posmos, nepārspējamu sniegumu ūdens trasē nodemonstrēja Emīls Putniņš, pārliecinoši ieņemot kopvērtējuma līderpozīciju, turklāt ne tikai absolūtajā, bet sekojoši arī junioru konkurencē.

Arī dienu iepriekš - 7.oktobrī, cīņā ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas airēšanas slalomistiem, uzvaras laurus Rīgas čempionātā airēšanas slalomā plūca tieši Kaspara Pakera audzēknis Emīls Putniņš un atkal triumfējot ne tikai C1M U18 kategorijā, bet pārspējot arī visus pieaugušos atlētus.

Neskatoties uz sacensību sezonas beigšanos, airēšanas slalomistus, vienlaikus ar zelta rudens krāsu apbrīnošanu un pirmā sniega pārslu noķeršanu, vēl ilgi šogad varēs vērot treniņos uz ūdens gan Valmierā, gan citviet.
Comments