Emīls Putniņš Latvijas Kausa augšgalā

Publicēja 2016. gada 10. apr. 22:44Eva Eglīte

Baltijas airēšanas slaloma pavasara sacensību sezonas turpinājumā 9. un 10.aprīlī straujūdens pārstāvji cīnījās Latvijas Kausa 1. un 2.posmā. Sacensības Valmierā, kā ierasts, neizpalika bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vadošajiem atlētiem. Kazu krācēs godalgoti startēja arī Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomists Emīls Putniņš (treneris Kaspars Pakers).

Latvijas Kausa 1.posmā C1 laivu klases jaunietis Emīls Putniņš steidzās, kas apsveicami, bet diemžēl tomēr pārlieku pārgalvīgi. Rezultātā niknajā ūdenī tas noveda pie vārtu izbraukšanas neieskaitīšanas. Finālā viņš no 2.vietas tika nosviests uz 5.pozīciju. Emīlam Putniņam tas gan nebija šķērslis uzvarēt junioru konkurencē.

Toties Kocēnu novada jaunā sportista triumfa brīdis bija Latvijas Kausa 2.posms. Iespējams kāds no Emīla Putniņa līdzjutējiem vai pat viņš pats vēl joprojām neaptver, kā sarežģītajā un straujajā Gaujas trasē kanoe juniors apbrīnojami spēja atbilstoši sabalansēt ātrumu un precizitāti, lai ar nokārtu galvu atstātu iepriekšējā posma uzvarētāju Krišu Ozolu un labāko Igaunijas C1 laivu klases vīriešiem sportistu Argo Raudsalu. Emīls Putniņš, saprotams, tika apbalvots arī ar kanoe junioru 1.vietas kausu.

Airēšanas slalomistiem tūlīt vēl viena sacensību nedēļas nogale - Viļņas čempionāts un Lietuvas čempionāts 16. un 17.aprīlī.

(fotoattēlā Emīls Putniņš, 1.vieta, foto: Jānis Dziļums )

Airēšanas slaloma apvienības
Preses dienests
Comments