Emīls Putniņš atkārtoti izcīna Kļaviņa kausa ceļojošo trofeju un Latvijas Jaunatnes čempiona titulu

Publicēja 2018. gada 8. aug. 22:42Kristers Blūms
Kocēnu novada sportists Emīls Putniņš atkārtoti izcīnījis Alda Kļaviņa piemiņas sacensību ceļojošo trofeju un atkārtoti kļuvis par Latvijas Jaunatnes čempionu.
Sestdien, 4.augustā airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomists Emīls Putniņš izpildījis goda pienākumu no Alda Kļaviņa dzimtās pilsētas neizlaist vienu no 2000.gadā autoavārijā bojā gājušā Atlantas Olimpisko spēļu dalībnieka piemiņas sacensību galvenajām balvām - C1 laivu klases vīriešiem kroni. Valmierā, cīņā ar Baltijas airēšanas slaloma zvaigznēm, Emīls Putniņš triumfēja gan absolūtajā vērtējumā, gan junioru grupā.

Savukārt svētdien, 5.augustā Valmierā Gaujas Kazu krācēs, lai gan tīkotāju uz uzvarām Latvijas Jaunatnes čempionātā netrūka ne mūsu valsts, ne Lietuvas un Igaunijas klubu rindās, dubults triumfs Emīlam Putniņam. Kocēnu novada airēšanas slalomists kļuva par Latvijas Jaunatnes čempionu gan individuālajā, gan komandu konkurencē. Vispirms viņš kopā ar rīdziniekiem Gļebu Voroņko un Stefanu Romanosu uz 1.vietu C1 laivu klases komandu braucienos neatstāja cerības nevienai citai trijotnei. Bet galvenais, - Latvijas kausa līderis C1 laivu klasē vīriešiem Emīls Putniņš, kā pērn, tā arī šogad, bija pirmais šajās nozīmīgajās sacensībās, saglabājot Latvijas Jaunatnes čempiona titulu.

FOTO:
Jānis Dziļums
Fotoattēlā:
Emīls Putniņš (kreisā pusē) kopā ar komandas biedru Ritvaru Celmiņu

Comments