Emīlam Putniņam Kauņas čempionāta zelts un Lietuvas kauss

Publicēja 2016. gada 29. sept. 09:49Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 29. sept. 10:00 ]
Ar nevis krāsaino lapu, bet spožo medaļu birumu iesākušās Lietuvas rudens sacensības Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomistiem. Sestdien, 24. septembrī, dažādās kategorijās pārliecinoši izcīnīti Kauņas čempionu tituli, netrūka arī vicečempionu gods un citas augstas vietas.

C1 laivu klasē jauniešu kopējā grupā (U18), neapstrīdami pierādot, ka ir junioru līderis Baltijas valstīs, triumfēja Kocēnu novada sportists Emīls Putniņš. Viņam arī sudrabs absolūtajā kanoe vērtējumā, piekāpjoties vien labākajam Baltkrievijas pieaugušo izlases atlētam Viktaram Tratsjakam.

Nākamajā dienā pēc Kauņas čempionāta - svētdien, 25. septembrī, Viļņas priekšpilsētā Grigišķē norisinājās Lietuvas kausa izcīņa airēšanas slalomā. Vokes upes seklajā trasē, kas ar saviem viscaur un pēkšņi esošiem akmeņiem airētāja acīs ir kara lauks, C1 laivu klasē, kā Kauņas čempionātā, uzvarēja Minskas kluba „River Riders” sportists Viktars Tratsjaks. Tik gruntīgi un nadzīgi smelt ūdens un akmeņu kokteili nebija pa spēkam Baltijas kanoe junioru līderim Emīlam Putniņam, tāpēc viņam 2. vieta kopvērtējumā, bet skaidrs, ka triumfs jauniešu konkurencē.

Emīls Putniņš uzsācis gatavošanos Olimpisko cerību kausam, kas šogad norisināsies pilsētā Roudnice nad Labem, Čehijā, kā arī priekšā vēl Baltijas sezonas noslēdzošās sacensības Rīgā un Valmierā.
Airēšanas slaloma apvienības Preses dienests
Comments