ELVI florbola līgas marta mēneša labākā spēlētāja - kocēniete Laura Gaugere

Publicēja 2016. gada 23. apr. 05:04Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 23. apr. 05:07 ]
Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi ELVI florbola līgas marta mēneša labākos spēlētājus – par tādiem atzīti divi uzbrucēji - Laura Gaugere no Kocēnu "Rubenes" un Atis Blinds no "Lielvārdes". Balva laureātiem tiks pasniegta sadarbībā ar līgas ģenerālsponsoru - mazumtirgotāju ELVI, tas būs lidojums gaisa balonā.

ELVI florbola līgas sievietēm komanda "Rubene" ar Lauru Gaugeri sastāvā pagājušajā mēnesī aizvadīja piecas spēles, visās izcīnot uzvaru. Kocēnietes regulārā turnīra pēdējā spēlē ar 7:2 sakāva "Ķekavas Bulldogs" florbolistes (Gaugerei 5 (3+2) punkti un labākās spēlētājas balva, bet pēc tam pusfināla sērijā četras reizes uzvarēja "Rīgas Lauvas" - 11:4 (Gaugerei 4 (2+2) punkti), 11:0 (Gaugerei 4 (2+2) punkti), 6:4 (Gaugerei divi goli) un 8:2 (Gaugerei divi goli). Sezonu Kocēnu "Rubene" noslēdza ar uzvaru finālā pār Rīgas FK "NND" (6:1) un izcīnītām zelta medaļām. Laura Gaugere šosezon guva 49 (27+22) punktus un bija otrā rezultatīvākā savā komandā, bet visā līgā - ceturtā labākā.

15 gadus vecā Kocēnu pamatskolas skolniece, jauniešu un pieaugušo florbola komandu "Rubene" spēlētāja Laura Gaugere ir viena no jaunākajām florbolistēm, kura veiksmīgi spēlē Latvijas augstākājā sieviešu florbola līgā.

Kopumā aizvadītajā sezonā mēneša labākās spēlētājas titulu saņēma vēl četras novadnieces un florbola komandas "Rubene" spēlētājas - oktobrī - Liene Adamane ("Rubene"), novembrī - vaidaviete Ieva Jurkāne (FK "Ķekava"), decembrī - rubeniete Ieva Priede (FK "NND"), februārī - Edīte Bankava ("Rubene").
Comments