Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalsts mācību piederumu komplekta saņemšanai

Publicēja 2015. gada 17. aug. 05:11Elīna Upīte
Labklājības ministrija informē, ka Sabiedrības integrācijas fonds ir pārtraucis mācību piederumu komplektu iepirkumu preču drošības prasībām neatbilstošu piedāvājumu dēļ, un izsludinājis iepirkumu atkārtoti, kā rezultātā diemžēl Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām partnerorganizācijām, tajā skaitā Kocēnu novada domei, nebūs iespēja mācību piederumu komplektu izdali uzsākt līdz 2015. gada 1. septembrim.

Plānotais mācību piederumu komplektu izdales uzsākšanas laiks ir atkarīgs no atkārtoti izsludinātā iepirkuma procedūrām. Par šī gada iespējamo komplektu izdales uzsākšanas laiku atsevišķi oktobrī vai novembrī informēs Sabiedrības integrācijas fonds.

Ģimenēm, kurās ir 5 – 16 gadus veci skolēni, ir tiesības mācību piederumu komplektus saņemt tajā kalendārajā gadā, kurā izsniegta izziņa par trūcīgas vai krīzes situācijā esošas personas statusu, neatkarīgi no izziņas derīguma termiņa.

Labklājības ministrijas sadarbībā ar Valsts kanceleju izstrādātais informatīvais materiāls par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu – “Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?”.
Comments