Dikļu pilī notiks akustisko ģitāru trio koncerts

Publicēja 2016. gada 14. janv. 01:26Eva Eglīte

12. februārī plkst. 19.00 uz koncertu Dikļu pilī aicina Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš jeb Akustisko ģitāru trio.

Latvijā pazīstamākie un izcilākie vairāku paaudžu ģitāristi – Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis, Mārcis Auziņš, iedvesmojoties no pasaules slaveno ģitāras virtuozu Al Di Meola, John McLaughlin and Paco De Lucia, sākotnēji 2011. gadā tika apvienojušies apvienībā –akustisko ģitāru trio, ar mērķi 2011. gada vasarā piedalīties Siguldas džeza festivālā.

Ģitāristu trio savos koncertos atskaņo pasaulē populāru autoru, kā arī pašu kompozīcijas savos aranžējumos. Lai arī trio dalībnieki katrs individuāli ir pieprasīti studiju un koncertu mākslinieki un regulāri piedalās un muzicē daudzos klausītājiem zināmos muzikālos projektos, trio aizvien rod unikālu iespēju pāris reizes gadā apvienoties kopējā muzicēšanas priekā sev un klausītājiem!

Koncerta sākums plkst. 19.00. Biļetes cena: 20 EUR. Biļetes pieejamas Dikļu pilī un “Biļešu Paradīzes” kasēs. Rezervācija pa tālr.: 26515445

Comments