Dikļu pilī - Karaliskais improvizācijas teātris

Publicēja 2016. gada 8. marts 23:36Eva Eglīte
1. aprīlī plkst. 19.00 Dikļu pilī improvizācijas izrādē priecēs un smīdinās Karaliskais improvizācijas teātris (KIT). Tā sastāvā ir KIT dibinātājs, vadītājs un improvizators - pieredzes bagātākais komediants Latvijā - Jānis Skutelis. Improvizācijas teātris ir žanrs, kur valda skatītājs, smiešanās ir labais tonis un humors - zelta vērtē. Improvizācijas teātrī skatītāju klātbūtne vislielākajā mērā nosaka izrādes saturu, virzību un noskaņojumu.

Jānis Skutelis norāda, ka “cilvēki improvizāciju bieži jauc ar parastu jokošanos. Patiesībā ir ap simt dažādu improvizēšanas formu: mēs stāstām stāstus. Tas, ka tie sanāk smieklīgi, ir nevis tāpēc, ka mēs jokotos, vai mēs esam nenormāli asprātīgi, bet tāpēc, ka tie rodas šeit, uz vietas. Improvizācijas pasaulē jaukākais ir tas, ka skatītājs piedalās stāsta tapšanas brīdī.” Izrādes programma - nemainīgi improvizēta, nekaitīgi vitalizējoša un nevainīgi ieturēta komēdijas žanrā. KIT piedāvā dažādus improvizācijas formātus; īsās formas, garās formas,
muzikālās formas, tematiskās formas un, iespējams, pat netaktiskās arī. Kam mums tas? Lai jautrāk jums un mums, protams!

Karaliskais improvizācijas teātris darbojas jau astoto sezonu. Improvizācijas izrādes žanriski ir komēdijas un notikuma veidotāji ir domājuši par to, lai jūs saņemtu kalitatīvu izklaidi.Izrādē piedalās Karaliskā improvizācijas teātra improvizātori: Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Ēriks Palkavnieks; Muzikālais noformējums - Valters Osis

Improvizācijas izrāde divās daļās.

Biļetes pieejamas Dikļu pilī un Biļešu paradīzes kasēs. Rezervācija pa tālr. 64207480 vai 26515445, vai rakstot uz epastu pils@diklupils.lv.
Comments