Dikļos notiks Pavasara ziedu svētki un floristu konkurss

Publicēja 2015. gada 7. maijs 00:23Eva Eglīte   [ atjaunināts 2015. gada 21. maijs 04:52 ]
Pasākuma organizatori informē, ka floristu konkurss, kura norise bija paredzēta 24. maijā Dziesmu svētku promenādē Dikļos, nepietiekamo dalībnieku skaita dēļ šogad tiek atcelts.

Ikviens laipni aicināts uz Vasarsvētku garīgās mūzikas koncertu, kas šajā dienā plkst. 14.00 norisināsies Dikļu evaņģēliski luteriskajā baznīcā.


_______________________________________________________________________________________________

24. maijā Dikļu pagasta Dziesmu svētku promenādē jau ceturto reizi notiks Pavasara ziedu svētki “No senatnes līdz mūsdienām”. Svētku ietvaros norisināsies arī floristu konkurss. Dalībai konkursā līdz 18. maijam aicinātas pieteikties floristu komandas divu personu sastāvā no visas Latvijas. Pieteikumus var iesniegt Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā, kā arī zvanot pa tel. nr.: 26486115 vai sūtot e-pastu uz adresi: inna.kreslina@kocenunovads.lv.

Ar konkursa noteikumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Konkursa dalībnieki svētkos prezentēs divus darbus – viens iepriekš sagatavots mājasdarbs par tēmu “Neikena krēsls - Brīdis atpūtai”, bet otrs konkursa darbs par tēmu “Medaljons - Laika rats” būs jāgatavo konkursa norises vietā. Komandu darbus vērtēs profesionāla žūrija.

24. maijā plkst. 10.00 notiks dalībnieku pieteikšanās un mājasdarba uzstādīšana, plkst.12.00 sāksies konkursa norise un darbu izvērtēšana, no plkst.14.00 notiks Vasarsvētku koncerti Dikļu evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Dziesmu svētku promenādē. Plkst. 16.00 viesiem no tālienes ieplānota ekskursija.

Pasākumu organizē Dikļu pagasta pārvalde, Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrs un Kocēnu novada dome.


____________________________________________________
Komentārus un viedokļus iespējams izteikt sadaļā "DISKUSIJAS"


Ċ
Eva Eglīte,
2015. gada 7. maijs 00:23
Comments