Deju kopas "Feja" projekts iekļuvis konkursa LabieDarbi.lv otrajā kārtā

Publicēja 2015. gada 3. marts 00:34Eva Eglīte   [ atjaunināja Elīna Upīte 2015. gada 3. marts 03:25 ]
Vaidavas pagasta senioru deju kopas "Feja" projekts „Deju tērpi omītēm” iekļuvis konkursa LabieDarbi.lv otrajā kārtā un turpina cīņu par iespēju saņemt finansiālu atbalstu sava sapņa īstenošanā – tikt pie jauniem skatuves tērpiem.

Vaidavas pagasta senioru deju kopa "Feja" šī gada 8. martā svinēs 11 gadu jubileju. Deju kopas dalībnieces vēlas sabiedriski līdzdarboties pašas, kā arī pozitīvi ietekmēt seniorus un cilvēkus pirmspensijas vecumā. Kā uzsver dalībnieces - darbojoties deju kopā, ir iespēja rūpēties par savu garīgo un fizisko veselību. Deja palīdz dzīvot!

Balsošana norisinās visu marta mēnesi. Balsot par projektu var, reģistrējot LabieDarbi.lv mājaslapas balsošanas platformā savu tālruņa numuru, portālā draugiem.lv un inbox.lv balsošanas platformā:

1. Vietnē LabieDarbi.lv - http://labiedarbi.lv/lv/projekts/deju-terpi-omitem

2. Vietnē draugiem.lv - https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=1134

3. Vietnē inbox.lv - http://labiedarbi.inbox.lv/project?id=1134

Projektu konkurss LabieDarbi.lv tika uzsākts 2010. gadā 26. aprīlī, un tas ir AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis ir konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizācijai. Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti gūst iespēju piedalīties publiskā interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz 7500 EUR lielu finansiālu atbalstu. Nepilnu 4 gadu pastāvēšanas laikā labdarības iniciatīvas ietvaros realizēti jau vairāk nekā 200 projektu, kas saistīti ar izglītību, zinātni, kultūru, mākslu, sportu un vidi. Projektu konkursa ietvaros tiek atbalstīti radoši, talantīgi, apņēmīgi un mērķtiecīgi Latvijas iedzīvotāji viņu individuālo mērķu, kam nav tieša komerciāla rakstura, sasniegšanā, kā arī organizāciju projekti, kas veicina bērnu, jauniešu un pieaugušo personīgo attīstību un profesionālo izaugsmi.Comments