Deju kopa “Maģija” piedalās festivālā Ungārijā

Publicēja 2017. gada 7. aug. 04:54Inese Arhīvs
Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra deju kopas “Maģija” dalībnieces laimīgas un gandarītas atgriezušās no starptautiskā mūzikas un deju festivāla Ungārijā.

Festivāla pirmā koncerta diena norisinās minerālūdens baseinu kurortpilsētā Cserkeszolo. “Tā kā pirms mums uzstājās tikai pūtēju orķestri, mēs ar dejām ienesām jaunu vēsmu koncertā. Publika ļoti atsaucīga un jutām pēc aplausiem, ka patīkam.  Otrā dienā tika ieplānota kā ekskursiju diena. Braucām uz Szegedas pilsētu, kur iepazināmies ar pilsētu, salami un paprikas muzeju,“ stāsta Dikļu kultūras un tūrisma centra vadītāja Inna Krēsliņa.

Īpaši emocionāls bija brauciens ar kuģīti pa Tisas upi , jo uz kuģīša mūs sagaidīja festivāla draugi -pūtēju orķestra dalībnieki no Portugāles. Braucienu varēja nosaukt par mazajiem sadziedāšanās svētkiem, jo skanēja portugāļu un latviešu dziesmas.

Trešās dienas koncerts norisinājās Csongrad pilsētā. Šis koncerts jau bija iespaidīgāks gan dalībnieku, gan skatītāju apjoma dēļ. Dalībnieku gājienu sagaidīja tūkstošiem skatītāju. Koncertā piedalījās pūtēju orķestri no Polijas un Portugāles, dejotāji no Turcijas, folkloras kopa no Francijas. Festivāla rīkotāji ar uzrunām un suvenīriem pateicās par piedalīšanos festivālā. Ceturtā festivāla dienā koncerts kurortpilsētā Cserkeszolo, atpūta minerālūdens baseinos un liels gandarījums par labi izdevušos uzstāšanos
.”

Deju kopa “Maģija” pateicas Kocēnu novada domei par atbalstu! Lai viss izdotos, ir vajadzīga laba komanda, to visu ļoti teicami kopā salika deju kopas “Maģija” vadītāja Sandra Nāzare , lai mūs vizinātu labākie Eiropas šoferīši, gudrākā gide Agnese un, protams, deju kopas dalībnieces, kuras atgriezušās ar pozitīvām emocijām un spēka pilnas jaunai sezonai.

FOTOGALERIJAComments