Darbību uzsākusi Rančo parka bezmaksas veikborda skola jauniešiem

Publicēja 2015. gada 15. jūl. 08:39Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 16. jūl. 00:47 ]
Šajā vasarā savu darbību veiksmīgi uzsākusi Rančo parka bezmaksas veikborda skola jauniešiem. Tā visas vasaras garumā pulcēs talantīgus un aizrautīgus jauniešus, nodrošinot kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju, turklāt – pilnīgi bez maksas.

Rančo parka jauniešu veikborda skola atrodas Kocēnu novada Rubenē un ir rekreācijas biedrības REBO īstenots projekts. Šī projekta mērķis ir veicināt ūdens sporta attīstību, iepazīstināt jauniešus ar veikbordu, veikskeitu un ūdens slēpju frīstailu, kā arī meklēt jaunos talantus, kuriem nodrošināt bezmaksas treniņus un ekipējumu, tādā veidā sniedzot iespēju ļauties šī mūsdienās iecienītā vaļasprieka vilinājumam.

Rančo bezmaksas veikborda skola savu darbību uzsāka šī gada 6. Jūnijā, kad no 76 pretendentiem, kas bija pieteikušies apmācībām, tika izlozēti 15 bērni un jaunieši, kas piedalīsies apmācībās visu jūlija mēnesi. Tāds pats princips tiks ievērots arī augustā – izlozes kārtībā skolā tiks uzņemti 15 līdz 16 interesenti vecumā no 8 līdz 20 gadiem. Apmācības notiek no pirmdienas līdz ceturtdienai – sākot no plkst. 9.30 līdz 12.00, un šim mērķim tiek izmantotas abas veikborda trases. Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, esam padomājuši par atbilstošu aprīkojumu – siltiem hidrotērpiem un pārsegiem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu apmācību laikā.

Visi veikborda skolas instruktori ir biedrības REBO biedri, kas savu pieredzi un zināšanas ieguvuši gan tepat Latvijā, gan arī ārvalstīs. Veikbords ir instruktoru sirdslieta, tieši tādēļ viņi ir gatavi dalīties padomos un zināšanās, lai ar savu aizrautību iedvesmotu vēl daudzus jaunos veikborda entuziastus.

Visi interesenti joprojām ir aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, lai augustu, iespējams, pavadītu azartiskā gaisotnē - pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

Saule, vējš, ūdens un neaizmirstami piedzīvojumi – padari šo vasaru īpašu pirmajā bezmaksas veikborda skolā Latvijā! Projektu atbalsta: Lauku atbalsta dienests, Kocēnu novada dome, Plastik SIA, Cred24.lv, BYKO LAT, Boards.lv, krodziņš Mazais Ansis, PipeLife.Projekta „Ūdens sporta aktīvās atpūtas centra „Rancho parks” attīstīšana Rubenē pie ūdenskrātuves Mazais Ansis” (projekta Nr. 13-09-LL11-L413201-000012) kopējās izmaksas ir 30180,92 EUR. To tām 21940,11 EUR ir publiskais finansējums - Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības Fonds lauku attīstībai, līdzfinansējumu nodrošina būvuzņēmums “Plastik” (4700 EUR), Kocēnu novada dome (2024,68 EUR) un ātro kredītu salīdzināšanas portāls Cred24.lv (1516,13 EUR).


Comments