Citāda skolas diena Kocēnu pamatskolā

Publicēja 2021. gada 24. febr. 22:45Elīna Upīte
Divas nedēļas katru dienu kādai klasei Kocēnu pamatskolā notikusi Citāda skolas diena jeb projektu diena. Bez ierastajām attālinātajām mācību stundām un stundu darbiem skolēniem bija iespēja tikties ar skolotājiem no citām skolām un skolas sadarbības partneriem.

Vislielākais paldies dabas un tehnoloģiju parka “URDA” skolotājām un administrācijai par nodarbībām, kurās 1., 2. klašu skolēni veica eksperimentus kopā ar Skudru Urdu; 4. - 6. klašu skolēni mācījās izprast lietu otrreizējas pārveides nozīmi, piem., izmantot PET pudeli zirņu diedzēšanai, savukārt 7. - 9. klašu skolēni pētīja sava kosmētikas plauktiņa saturu. 7. klašu skolēniem bija arī kustīga teātra sporta nodarbība, kuru vadīja Valmieras Viestura vidusskolas skolotāja Līga Gacka, bet 8. un 9. klašu skolēni piedalījās ķīmijas nodarbībā Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotāju Ketijas Nēringas-Martinsones un Kārļa Krastiņa vadībā.

Paldies vecākiem, kuri palīdzēja bērniem sagādāt praktiskajiem darbiem dažādas nepieciešamās lietas!

Savukārt skolēnus vēl gaida Valmieras 2. vidusskolas piedāvātās integrētās fizikas un angļu valodas nodarbības, bet karjeras izglītībā nodarbības un sadarbību piedāvās Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Valmieras Tehnikums un Valmieras Valsts ģimnāzija.

Paldies visiem sadarbības partneriem par Citādo skolas dienu Kocēnu pamatskolā, kas bija aizrautīga, vērtīga, citāda – īpaši attālinātajā mācību laikā. Iespējams, tā kļūs par skolas tradīciju.

Attēlos: mazdārziņš otrreiz izmantotā PET pudelē; tā skolēna rokām top vannas bumba, un rezultāts.

 
Comments