Ceturtais Ziedotāju aplis Valmierā piesaistījis vairāk kā 2100 eiro

Publicēja 2021. gada 2. marts 05:16Elīna Upīte
25. februārī tika aizvadīts ceturtais Ziedotāju aplis, kuru rīkoja Valmieras novada fonds, ziedojumos saņemot vairāk kā 2000 eiro lielu naudas summu. Ideju autoru vārdā fonds saka lielu paldies visiem ziedotājiem par savāktajiem līdzekļiem ideju īstenošanai, lai biedrība “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” varētu izveidot disku golfa parku Pauku priedēs un projekta “Šodien stundas notiek attālināti” vadītājs Jānis Lārmanis varētu dot otro elpu lietotai datortehnikai, nodrošināt ar datortehniku skolēnus Valmierā un tās apkārtnē, kuriem tas nepieciešams mācību procesa nodrošināšanai.

Ziedotāju aplis Valmierā notika ceturto reizi un pirmo reizi tiešsaistē, ZOOM platformā, neformālā un draudzīgā atmosfērā, pulcējot cilvēkus, kuri bija gatavi uzklausīt idejas sporta un sociālajā jomā un ziedot, ja ideja šķita uzrunājoša. Katrs projekta autors bija sagatavojis prezentāciju par savu projektu un atbildēja uz atbalstītāju jautājumiem. Tieši tāpat kā klātienē, arī šoreiz pasākums turpinājās ar ziedošanas solījumu sesiju, kur draudzīgā un pozitīvā gaisotnē ziedotāji cits citu izaicināja, ziedojot summas sākot no pieciem līdz pat 500 eiro.

Ziedotāju aplis ir ziedošanas un naudas solīšanas pasākums, kur satiekas sabiedrisku ideju autori ar cilvēkiem, kuri vēlas Valmierā un tās apkaimes attīstībā ieguldīt finanses un citus resursus.

Pateicoties atbalstītājiem un savāktajiem līdzekļiem, biedrība “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” un projekta “Šodien stundas notiek attālināti” autori var uzsākt iecerēto un tuvoties mērķim.

Projektu īstenošanai vēl nepieciešami aptuveni 4000 EUR labiekārtošanas darbu veikšanai disku golfa parka izveidei. No saziedoto līdzekļu un lietoto datoru apjoma atkarīgs, cik skolēniem varēsim nodrošināt datortehniku.

Par lietoto datoru ziedošanu un piegādi lūdzam sazināties ar projektu autoru Jāni Lārmani pa tālruni: 28624970.

Ja vēlaties atbalstīt projektu:
  • “Disku golfa parks Pauku priedes”, ziedojuma mērķī lūgums norādīt “Ziedojums projektam Pauku priedes”;
  • “Šodien stundas notiek attālināti” atbalstam ziedojuma mērķī lūgums norādīt “Ziedojums projektam Datori skolēniem”.

Valmieras novada fonds uzņemas atbalstīto iniciatīvu uzraudzīšanu.

Ziedojumus minētajiem projektiem pieņemam līdz 12. martam.

Konti LV69UNLA0050006798630 SEB banka

LV09HABA0551022993220, SwedbankPaldies SIA Valmiermuižas alus, SIA Vīnkalu picērija Valmierā par sagādātajām dāvanām mūsu dalībniekiem un projektu vadītājiem.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Comments