Četri Kocēnu novada sportisti finišē skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera

Publicēja 2020. gada 13. jūl. 22:19Kristers Blūms
Pagājušajā nedēļā informējām, ka pieci Kocēnu novada sportisti piedalīsies 11. jūlijā – tieši pusnaktī startējošajā skrējiensoļojumā Rīga – Valmiera. Kocēnu novada sportistiem kopumā šīs bijušas veiksmīgas sacensības, sasniegti augsti rezultāti un pārspēti personīgie rekordi.

Labākais rezultāts no Kocēnu novada sportistiem Dmitrijam Ničiporam, kurš 141 kopumā startējušā sportista konkurencē un starp 117, kuri sasniedza 107 km garās distances finišu ierindojās augstajā 3. vietā un 3 vieta Dmitrijam arī savā grupā. Viņš Distanci mēroja 8 stundās, 55 minūtēs un 31 sekundē.

Starp visiem finišējušajiem 24., bet savā grupā 23. vietā Artis Zariņš, kurš distanci veica 10 stundās, 52 minūtēs un 27 sekundēs. Kopvērtējumā 30. vieta, bet grupā 27. vieta Mārtiņam Gailim, kurš distanci veica 12 stundās, 17 minūtēs un 21 sekundē. Jāpiemin, ka Mārtiņš skrējiensoļojumā piedalās otro gadu pēc kārtas un pagājušā gada rezultāts šogad tika uzlabots par veselām 4 stundām!

Distanci līdz galam pieveikt neizdevās Mārcim Kārkliņam.

Vienīgā no Kocēnu novada dāmām, kura piedalījās skrējiensoļojumā bija Liāna Aldiņa. Kopvērtējumā starp visiem sportistiem viņai 45. vieta, bet savā grupā – augstā 6. vieta! Viņa distanci pieveica 12 stundās, 56 minūtēs un 18 sekundēs.

Lepojamies ar visiem Kocēnu novada sportistiem, kuri izrādīja drosmi piedaloties šajā grūtajā skrējienā un apsveicam ar sasniegtajiem rezultātiem!

Comments