Biedrība “No Salacas līdz Rūjai” Kocēnos rīkos semināru projektu iesniedzējiem

Publicēja 2016. gada 12. apr. 09:27Eva Eglīte   [ atjaunināja Elīna Upīte 2016. gada 13. apr. 00:34 ]
21. aprīlī no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 Kocēnu kultūras nama 2. stāva kamīnzālē biedrība “No Salacas līdz Rūjai” rīkos informatīvo semināru projektu iesniedzējiem. 

Darba kārtībā:
  • Pirmās projektu kārtas izsludināšana, iekļautās rīcības un pieejamais finansējums; 
  • Galvenie nosacījumi projektu izstrādē saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 590 - cenu salīdzināšanas vai iepirkuma procedūras veikšana, projekta sagatavošanas darbs, konsultāciju pieejamība un sadarbība. 
Informācija – www.nosalacaslidzrujai.lv, e-pastā: daiga.silina@llkc.lv vai pa telefonu 29188612. 

"No Salacas līdz Rūjai" administratīvā vadītāja Daiga Siliņa 

Kā ieprieš ziņots, biedrība "No Salacas līdz Rūjai" izsludinājusi LEADER projektu konkursa I kārtu. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Biedrība “No Salacas līdz Rūjai” ir juridiski reģistrēta biedrība, kas nodibināta ar mērķi radīt iespēju vietējo iedzīvotāju iniciatīvas attīstībai, veicinātu un koordinētu vietējās iniciatīvas grupu darbu teritorijā. Biedrība „No Salacas līdz Rūjai ” attīstības stratēģija par savas teritorijas attīstības mērķi ir izvirzījusi lauku iedzīvotāju dzīves kvalitātes līdzsvarotas attīstības veidošanu, inovatīvu ideju ģenerēšanu un realizēšanu, racionālu un ilgtspējīgu pieejamo dabas un kultūras resursu izmantošanu.

Vietējās rīcības grupas darbības teritorija atrodas Latvijas ziemeļu daļā, Vidzemes plānošanas reģionā. Tā aptver 16 pagastus un 2 mazpilsētas Ziemeļvidzemē, bijušā Valmieras rajona teritorijā un vienu pagastu no bijušā Valkas rajona. Vietējās rīcības grupas "No Salacas līdz Rūjai" darbības teritorijā ietilpst divi Kocēnu novada pagasti - Bērzaines un Kocēnu.


Comments