Bērzainē un Dauguļos notiks koncerti “Ziemassvētku Roze”

Publicēja 2015. gada 10. dec. 00:41Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 10. dec. 01:59 ]
Piektdien, 11. decembrī, plkst. 15.00 Dauguļu internātpamatskolā un plkst. 18.00 Bērzaines tautas namā notiks koncerti “Ziemassvētku roze”, kuros uzstāsies mūziķi Normunds Ķietis un Inita Āboliņa. 

Koncertos piedalīsies Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Alojas un Matīšu Sv. Mateja draudžu mācītājs Andis Smilga ar lasījumiem no Svētajiem Rakstiem un īsām, paskaidrojošām uzrunām par Ziemassvētku patieso jēgu.

Jau vairāk kā desmit gadus līdzās darbam grupā “Lauku muzikanti” Normunds Ķietis un Inita Āboliņa veiksmīgi uzstājas gan Latvijā, gan ārpus tās. Initas un Normunda izpildījumā daudzas populāras dziesmas iegūst jaunu nokrāsu, ko palīdz veidot dzīvās uzstāšanās īpaša gaisotne. Mūziķu galvenie instrumenti ir samtaina baritona balss, temperamentīga akordeona spēle un ģitāras pavadījums.

Koncertakcija “Ziemassvētku Roze” ir kā misijas pasākums, kas norisinās jau trīspadsmito gadu, sākot no pirmā Adventa un līdz pat Zvaigznes dienai. "Ziemassvētku Rozes" koncertos skan dziesmas no luteriskās Baznīcas Dziesmu grāmatas, atbilstoši katra mākslinieka izvēlētajam unikālajam aranžējumam, un dziesmas no viņu koncertrepertuāra. Koncertakcijas mūziķi ir ieraudzījuši Adventa un Ziemassvētku dziesmas mūsu laika acīm – daudzas ierastas, citas ilgi nav dziedātas.

Koncerts tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Evaņģēliski luterisko baznīcu, koncerta norisi finansiāli atbalsta Kocēnu novada dome.

Ieeja - bezmaksas.
Comments