Bērzaines brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandai veiksmīgs starts sacensībās “Frēzes kauss”

Publicēja 2016. gada 26. jūl. 06:44Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 26. jūl. 06:52 ]
23. jūlijā Naukšēnu stadionā norisinājās “Frēzes kausa” izcīņa ugunsdzēsības sportā, kurā piedalījās 18 ugunsdzēsības sporta komandas no Vidzemes novadiem, kā arī kolēģi no Giterslo reģiona Vācijā.

Kocēnu novada pašvaldību sacensībās pārstāvēja Bērzaines brīvprātīgie ugunsdzēsēji, kas pieaugušo kopvērtējumā izcīnīja augsto 2. vietu.

Pieaugušo grupā startēja 9 komandas – 6 no Latvijas – Burtnieku novada Matīšiem un Rencēniem, Kocēnu novada Bērzaines, Rūjienas novada, Beverīnas novada un Naukšēnu novada, kā arī trīs komandas no Giterslo apriņķa.

Sacensību laikā biedrības “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” valdes priekšsēdētājs Vitauts Staņa saņēma dāvinājumu no ilggadējiem sadarbības partneriem Giterslo apriņķī – ugunsdzēsības automašīnu.
Bērzaines brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas rezultāti pa disciplīnām: 
  • “Ugunsdzēsēju veiklības pretstafetē” - 1. vieta;
  • “Ugunsdzēsēja aizsargtērpa uzvilkšana uz laiku” - 2. vieta, individuālajā vērtējumā Bērzaines brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas dalībnieks Andris Garselis izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 13,27 sekundes; 
  • “Izvēršanās no motorsūkņa” - 2. vieta; 
  • “Ugunsdzēsēja aizsargzābaka mešana tālumā” - 3. vieta, individuālajā vērtējumā Gatim Vilnim 3. vieta ar rezultātu 26,4 metri; 
  • “Ugunsdzēsības stafetē” - 4. vieta; 
  • “Spiedvadu boulings” - 8. vieta. 
Bērzaines brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda

Sacensības tika organizētas ar mērķi veicināt un pilnveidot Valmieras pilsētas, novadu un pagastu iedzīvotāju, brīvprātīgo ugunsdzēsēju formējumu zināšanas ugunsdzēsības jomā un stiprināt ilggadējo sadarbību ar kolēģiem no Giterslo reģiona. Ugunsdzēsības sports apvieno vieglatlētikas un ugunsdzēsības elementus. Šis nopietnais hobijs ne tikai palīdz uzturēt un attīstīt ugunsdzēsēju kompetences profesionālajā jomā, bet arī ļauj satikties ar tuvākajiem kolēģiem, pārrunāt aktualitātes un dalīties pieredzē.

“Frēzes kausu” organizēja biedrība “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” sadarbībā ar VUGD Vidzemes reģiona brigādi, Valmieras rajona BUB un Naukšēnu novada domi.

Comments