Bērzainē aizvadīts Kocēnu novada hokeja turnīrs

Publicēja 2019. gada 28. janv. 23:34Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 29. janv. 04:30 ]
25. janvāra vakarā Kocēnu novada Bērzainē norisinājās pirmais Kocēnu novada hokeja turnīrs. Hokeja turnīrs tika organizēts ar mērķi popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī, lai pievērstu jauniešu uzmanību lieliskajai sporta infrastruktūrai, kas sagatavota ikvienam interesentam Bērzaines ciema centrā.

Lai arī laikapstākļi hokeja spēlēšanai bija samērā sarežģīti, ledus kvalitāte priecēja ikvienu hokejistu, kuri kopskaitā uz šo turnīru bija pieteikušies ap 35 personām.

Turnīru izspēlēja 7 komandas, izlozējot sev vietu divās apakšgrupās. Spēlējot vienu spēli 2x5minūtes, komandas noskaidroja apakšgrupu uzvarētājus, kuri savus pretiniekus gaidīja pusfinālā. A apakšgrupā par uzvarētājiem kļuva komanda "Rubene-87", savukārt B apakšgrupā, uzvarot abās spēlēs, 1. vietu ieguva komanda "Ozoli". Tā kā A apakšgrupā izlozes rezultātā komandu skaits bija lielāks nekā B apakšgrupā, šīs apakšgrupas 4. vietas ieguvēji komanda "Dinamo Bērzaine" turnīru noslēdza, nepiedaloties izslēgšanas spēlēs.

Apakšgrupu uzvarētāji savus pretiniekus uzzināja pēc aizraujošām cīņām ceturtdaļfinālā, kur spēkiem mērojās komandas "Dikļi&Co" pret "HK Pingvīni" (ar rezultātu 4:0 uzvarēja "Dikļi&Co") un "Kocēni -1" pret "Kocēni-2" (ar rezultātu 2:1 uzvarēja "Kocēni-2"). Pusfināla cīņas izrādījās gana rezultatīvas, un kā pirmie finālā iekļuva komanda "Rubene-87" (uzvarot komandu "Kocēni-2" ar rezultātu 4:0), savukārt otrā pusfinālā ar rezultātu 5:2 uzvaru izcīnīja komanda "Ozoli".

Abu pusfinālu zaudētājkomandas tikās cīņā par 3. vietu, savā starpā spēlēja komadas, kas jau apakšgrupu turnīrā bija savstarpēji tikušās - "Kocēni-2" un "Dikļi&CO", un, tāpat kā apakšgrupā, uzvaru un 3. vietu pirmajā Kocēnu novada hokeja turnīrā izcīnīja komanda "Dikļi&Co". Fināla cīņa tika aizvadīta, abām komandām līdz otrā puslaika sākumam spēlējot piesardzīgi, kad abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un spēle kļuva straujāka. Šoreiz, savstarpējā spēlē un visā turnīrā nezaudējot nevienu cīņu, par pirmajiem Kocēnu novada hokeja turnīra čempioniem kļuva komanda "Ozoli", ar rezultātu 4:2 apspēlējot komandu "Rubene-87".

Kocēnu novada dome pateicas komandām par dalību turnīrā! Uz tikšanos kādā no nākošajiem Kocēnu novada domes rīkotajiem sporta pasākumiem!

Pirmā Kocēnu novada hokeja turnīra pirmo trīs vietu ieguvēji
Comments