Balso par pretendentiem Kocēnu novada uzņēmēju gada balvai!

Publicēja 2018. gada 2. marts 05:10Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 2. marts 05:11 ]


Zini uzņēmēju vai Z/S, kura būtu pelnījusi iegūt Kocēnu novada uzņēmēju gada balvu? Balsošana turpinās! Ja neesi vēl nobalsojis par savu favorītu apbalvojumam '' Kocēnu novada uzņēmēju gada balva'' izdari to līdz 9. martam!

BALSO ŠEIT!

Kocēnu novadā par tradīciju kļuvis uzņēmēju godināšanas pasākums, kur sveikti tie uzņēmēji kuri aktīvi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību, veicina nodarbinātību un jaunu darba vietu un produktu radīšanu. Arī 2018. gadā pasākumā “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pulcēs novada komersantus, lauksaimniekus, mājražotājus, kas aizvadītajā gadā ne tikai sekmīgi darbojušies un snieguši ieguldījumu novada labklājības veicināšanā, bet ar savu darbību popularizējuši Kocēnu novada vārdu reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

Izvirzīti nominanti kategorijās: GADA LAUKSAIMNIEKS, GADA TŪRISMA UZŅĒMĒJS, ĢIMENE LAUKU SĒTĀ, GADA RAŽOTĀJS, GADA AMATNIEKS/ MĀJRAŽOTĀJS, GADA JAUNUMS, ROSĪGIE JAUNIEŠI, KOCĒNU NOVADA VĀRDA POPULARIZĒTĀJS, GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS!

Ar nominantu sarakstu iepazīties vari ŠEIT!

Atgādinām, ka balsošana tiek ierobežota un no vienas IP adreses balsot iespējams tikai vienu reizi!

Balsošana turpināsies līdz 9.martam, bet uzņēmēju godināšanas pasākums norisināsies 17. martā!
Comments