Autostāvvietu izmantošanai pie Vaidavas ezera pludmales no 1. jūlija piemēros maksu

Publicēja 2020. gada 26. jūn. 05:41Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 29. jūn. 03:30 ]
Kocēnu novada pašvaldība informē, ka no 1. jūlija līdz 15. septembrim tiks piemērota maksa par autostāvvietu izmantošanu mehānisko transportlīdzekļu – mopēdu, motorolleru, motociklu, vieglo transportlīdzekļu, mikroautobusu, novietošanai Vaidavas ezera pludmales tuvumā, savukārt, tāpat kā līdz šim, ciema un pludmales apmeklētājiem pieejamas arī vairākas bezmaksas autostāvvietas ciema teritorijā.

Maksas autostāvvietas atrodas asfaltētajā laukumā Ezera ielā un Parka ielā – iezīmētajā zonā brauktuves malā un zaļajā zonā no Parka ielas 17 līdz Nākotnes ielai.

Stāvvietas maksa diennaktī: 3 eiro. Stāvvietas darba laiks: plkst. 00.00 - 24.00 (piemēram, novietojot automašīnu stāvvietā plkst. 18.30, tā stāvvietā varēs atrasties līdz pusnaktij).

Norēķiniem izmantojama mobilā lietotne MOBILLY vai jāsūta īsziņa uz informatīvajās zīmēs, kas uzstādītas pie autostāvvietām, norādīto tālruņa numuru. Norēķinoties par autostāvvietas izmantošanu ar īsziņas starpniecību, kuras izmaksas tiek pievienotas rēķinam par mobilajiem sakariem, mobilais operators ietur 0,25 eiro komisijas maksu par darījumu.

Vaidavas ciema un Vaidavas ezera pludmales apmeklētājiem ir iespēja bez maksas izmantot šādas autostāvvietas ciema teritorijā – laukumā Skolas ielā (starp Vaidavas kultūras un amatniecības centram un veikalu “Jancis”), Nākotnes ielā, kā arī sporta laukuma teritorijā Nākotnes ielā.

Aicinām ciema un pludmales apmeklētājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus – gan braukšanas ātruma ierobežojumus, gan izvietotās ceļa zīmes!

 
Lai palielinātu attēlu, uzspiedietu uz tā!
Comments