Autobusa apgriešanās laukuma labiekārtošanas dēļ uz laiku slēgs pieturvietu “Kocēni”

Publicēja 2016. gada 24. maijs 06:02Elīna Upīte   [ atjaunināja Eva Eglīte 2016. gada 26. maijs 04:10 ]
No ceturtdienas, 26. maija, autobusa apgriešanās laukuma labiekārtošanas dēļ uz laiku slēgs pieturvietu “Kocēni”, kas atrodas Kocēnos Alejas ielā.

Pasažieru iekāpšana un izkāpšana no maršruta autobusiem notiks pieturvietā “Veikals “Kocēni””. Pēc labiekārtošanas darbu noslēguma pieturvieta “Kocēni” tiks atvērta.

Kā iepriekš vēstīts, lai uzlabotu satiksmes drošību un veiksmīgāk organizētu gājēju plūsmu, Kocēnu novada pašvaldība īstenos autobusa apgriešanās laukuma Alejas ielā 3, Kocēnos labiekārtošanu.

Esošais laukums ekspluatācijas laikā ir nolietojies – ielas apmales ir apdrupušas un izgāzušās, pie iekāpšanas autobusā uz brauktuves krājas lietus ūdens, kā arī pašreizējā gājēju kustības organizācija nav droša – ielas tiek šķērsotas nevēlamās vietās, tādējādi apdraudot ceļa satiksmes dalībnieku drošību. 

Labiekārtošanas darbu ietvaros demontēs betona apmales, izveidojot pazeminātas apmales ar braucamo daļu, lai atvieglotu pārvietošanos ar ratiņiem, noņems esošo bruģa segumu un to saglabās, demontēs autobusu paviljonus, pēc to atjaunošanas vienu uzmontējot metru tuvāk Alejas ielai un pagarinot soliņu, savukārt otrs paviljons tiks izvietots esošās koka pieturvietas vietā pie pašvaldības ēkas.

Ċ
Elīna Upīte,
2016. gada 24. maijs 06:02
Comments