"Auseklītis" gūst panākumus akcijā "Dabai labu darīt"

Publicēja 2020. gada 29. jūn. 02:00Elīna Upīte
Arī 2019./2020. mācību gadā Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” vides izglītības pedagogi aicināja izglītības iestādes iesaistīties akcijā “Dabai labu darīt”, lai pārstrādē nonāktu pēc iespējas vairāk otrreiz izmantojamu izejvielu un tiktu taupīti dabas resursi.

Kopā izglītības iestāžu audzēkņi, pedagogi un viņu atbalstītāji savāca 227 tonnas makulatūras un 255,60 m3 PET pudeļu. Akcijā piedalījās 74 izglītības iestādes – 44 skolas un 29 pirmsskolas un pirmsskolas grupas, tajā skaitā arī Kocēnu novada pašvaldības izglītības iestādes.

Pirmskolas izglītības iestāžu kategorijā, vērtējot savāktās makulatūras apjomu, 2. vietu ieguva Kocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis” Kocēnos, savācot 5,2 tonnas makulatūras.

Konkursa laureāti saņēma dāvanu kartes kancelejas preču veikalos, kā arī segtas transporta pakalpojumu izmaksas uzvarētāju izvēlētam izpētes braucienam.

Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” ir pašvaldību atkritumu apsaimniekotāja SIA “ZAAO” vides izglītības realizēšanas vieta.
Comments