Atzīmēs Kocēnu sporta nama 10. jubileju

Publicēja 2015. gada 22. sept. 03:48Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 22. sept. 03:52 ]
Ceturtdien, 24. septembrī, apritēs 10 gadi kopš Kocēnu sporta nama atklāšanas, un, atzīmējot šo notikumu, Kocēnu novada dome aicina ikvienu piedalīties jubilejas pasākumā.

Plkst. 17.30 Kocēnu kapos notiks piemiņas brīdis pie bijušā Kocēnu pagasta padomes priekšsēdētāja Viļņa Burceva atdusas vietas, savukārt plkst. 18.30 Kocēnu sporta namā tiks atklāta jubilejai veltīta fotoizstāde.

Kocēnu sporta nams tika atklāts 2005. gada 24. septembrī. 10 gadu laikā tas ir kļuvis daudzfunkcionālu sporta un kultūras norišu vietu Kocēnu novadā. Šeit mājvietu radušas Kocēnu novada florbola komandas “Rubene” - sākot no bērnu un jauniešu līdz pat pieaugušo un veterānu komandām, kur tās aizvada treniņus, kā arī vietēja, valsts un starptautiska mēroga sacensības.

Kocēnu sporta namā norisinās Kocēnu pamatskolas sporta stundas. Sporta nama pievilcīgo atrašanās vietu un piedāvātās iespējas, tajā skaitā naktsmītnes pakalpojumus, novērtējušas dažādas sporta komandas, sporta klubi un biedrības, izvēloties to kā nometņu un treniņnometņu norises vietu.

Papildus sportiskām aktivitātēm Kocēnu sporta namā regulāri tiek rīkoti dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Kopš 2011. gada sporta nama ēkā atrodas Kocēnu pagasta 1. bibliotēka, iedzīvotājiem pieejami masiera un friziera pakalpojumi, darbojas trenažieru zāle un florbola inventāra veikals.
Comments