Atsāksies skriešanas seriāls Kocēnu novadā

Publicēja 2017. gada 25. sept. 23:08Krista Gromova
Turpinot pirms gada iesākto tradīciju, 2017.gada 5. oktobrī atsāksies skriešanas seriāls. Tas piedāvās ikvienam interesentam atklāt rudens sezonu, skrienot apļus pa vienu cilpas garumu (distanci) noteiktā laikā, kādā no Kocēnu novada vietām.

Pērnā gada rudenī norisinājās skriešanas seriāls “Sietiņieža cilpas”, savukārt š.g. pavasarī tas turpinājās Zilākalna svētvietā - “Zilākalna cilpas”. Katru sezonu pasākums pulcē teju 200 skrējējus, kas savu brīvo laiku izvēlas pavadīt aktīvi.

Arī šajā sezonā turpmākās piecas ceturtdienas, kā arī noslēguma skrējienā par godu Lāčplēša dienai ikvienam dalībniekam būs iespēja skriet un nūjot pa vienu cilpas garumu (distanci) laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai. Tiks fiksēti pilnie noskrietie apļi un to uzskaite notiks izmantojot SPORTident atzīmēšanas sistēmu, ar kurām jāatzīmējas pēc katras cilpas veikšanas.

Ar plašāku informāciju par vietu, distances attēlojumu kartē, nolikumu, pieteikšanos varēs iepazīties Kocēnu novada domes mājas lapā www.kocenunovads.lv un sociālajos tīklos.
Comments