Atsāk darbu sporta nodarbību telpas Zilākalna pagastā

Publicēja 2016. gada 12. sept. 04:28Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 12. sept. 04:29 ]
Tradicionālajos, nu jau 10. reizi notikušajos, Zilākalna pagasta svētkos 3. septembrī viena no aktivitātēm bija sporta nodarbību telpu atvēršana ar jaunajiem novusa galdiem un trenažieriem.

Zilākalna jaunieši ļoti iecienījuši novusa spēli, bet līdz šim lietotie galdi jau bija ļoti seni un praktiski savu laiku nokalpojuši. Šajā vasarā tika iegādāti divi jauni galdi par Kocēnu novada piešķirtajiem budžeta līdzekļiem. Liels paldies pašvaldībai!

Lai uzlabotu sporta nodarbību telpu piedāvātās iespējas, jauniešu grupa „Starts” piedalījās Kocēnu novada domes finansētā neformālo iedzīvotāju iniciatīvas grupu projektu konkursā. Jauniešu ideja bija papildināt esošos trenažierus, ieguldot savu brīvprātīgo darbu un līdzekļus gan telpu sakārtošanā, uzkopšanā, bojāto trenažieru labošanā. Liels bija jauniešu prieks par gūto atbalstu un piešķirto finansējumu projekta realizācijai.

Projekta īstenošanas gaitā ir uzstādīti divi jauni trenažieri. Viens no tiem – kompakts, daudzpusīgs un izturīgs kompleksais trenažieris, kas ļaus veikt neskaitāmus spēka vingrojumus lietotājiem ar jebkuru sagatavotības līmeni. Otrs projektā iegādātais trenažieris – steperis, kas paredzēts, lai sniegtu iespēju trenēt visu ķermeni, stiprinot vidukli, kājas, sēžas zonu un augšstilbus. Tas ir lielisks veids, kā trenēt dažādas muskuļu grupas, kā arī uzlabot fitnesa līmeni un stiprināt sirdi, vienlaikus sadedzinot vairāk kaloriju.

Ir iegādāts arī jauns hanteļu komplekts, ierīkotas trīs jaunas logu žalūzijas un izlikta sporta nodarbību telpu darba laika izkārtne, saremontēti vecie trenažier, kā arī sakoptas telpas, kārtīgi notīrīti vecie trenažieri.

Jāatceras tikai viens – šie trenažieri nav domāti bērnu rotaļām un jāpielieto stingri pēc instrukcijas, kas zīmējumu veidā ir izvietotas blakus trenažieriem.

Sporta nodarbību telpu darba laiki gan ir ierobežoti: otrdienās un ceturtdienās no plkst.19.00 – 21.00; sestdienās no 15.00 – 17.00. Tur nestrādās algots darbinieks – jaunieši paši dežurēs brīvprātīgā darba veidā, tādēļ ikvienam apmeklētājam būtu jāapzinās sava uzvedība un rīcība, lai viss kalpotu pēc iespējas ilgāk!

Devums vietējai sabiedrībai – pilnveidotas sportisku aktivitāšu iespējas dažādām iedzīvotāju grupām un kopumā uzlabota dzīves vide Kocēnu novada lauku ciemata iedzīvotājiem, atbilstoši novada attīstības un izaugsmes moto, ka Kocēnu novads ir labākā vieta Ziemeļvidzemē, kur dzīvot, strādāt un atpūsties.
Inese Stepane
Comments