Atklāta vasaras sezona Vaidavas ezera pludmalē

Publicēja 2017. gada 13. jūn. 00:34Krista Gromova
2017.gada 2. jūnijā ar dziesminieka Goran Gora koncertu savu darbību vasaras sezonā atsāka kafejnīca “Valmiermuižas vasarnīca”, kas Vaidavas viesus priecē ar Latvijā ražotiem našķiem un spirdzinājumiem jau trešo gadu. Tāpat darbu atsāk arī laivu un SUP dēļu noma “VaidavEžu laivas”, kas piedāvā laivas un SUP dēļus gan laiksiem, gan ne tik laiksiem izbraucieniem pa ezeru.

Līdztekus ezera vilinājumam arī šogad šeit tiks rīkoti dažādi iedvesmojoši pasākumi - praktiski prātīgās trešdienas, dzīvās mūzikas vakari un „Dāmu štātes”. Tāpat kā pērn, arī šovasar kafejnīca “Valmiermuižas vasarnīca” darbosies saulainā laikā – darba dienās no plkst. 13.00 līdz 20.00, bet brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 22.00.

“VaidavEžu laivas” piedāvā iespēju nomāt smailītes, kanoe laivas, kā arī SUP dēļus – vienvietīgos un astoņvietīgu. Tāpat tiek organizēti SUP fitnesa treniņi. Nomas darba laiks ir darba dienās no plkst. 15.00 līdz 20.00, bet sestdienās un svētdienā no plkst. 11.00 līdz 22.00.

Vairāk par “Valmiermuižas vasarnīcu” iespējams uzzināt Facebook lapā “Valmiermuižas Vasarnīca pie Vaidavas ezera”. Taču visa aktuālā informācija par “VaidavEžu laivas” atrodama Facebook lapā “VaidavEŽI” un www.ezi.lv.
Comments