Atklāta elektroniskās balsošanas 2. kārta

Publicēja 2017. gada 30. janv. 06:48Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 30. janv. 06:49 ]
Aicinām balsot par gada sportistu, gada sporta spēļu komandu un gada sporta notikumu Kocēnu novadā.

Kocēnu novada dome no 2017.gada 30.janvāra līdz 5.februārim izsludina elektroniskās balsošanas otro kārtu par gada sportistu, gada sporta spēļu komandu un gada sporta notikumu Kocēnu novadā. 

Aizvadītajā nedēļā balsošanas pirmajā kārtā interesenti varēja nominēt sportistus, komandas un notikumus apbalvojuma saņemšanai. Savukārt līdz šīs nedēļas beigām iespējams balsot par konkrētiem sportistiem, komandām un notikumiem, kas pirmajā kārtā ieguvuši visvairāk balsu skaitu. 

Anketa balsošanai pieejama: http://ej.uz/BalsosanaOtraKarta 


Aptaujas rezultāti tiks paziņoti 2017.gada 18.februārī pasākumā “Kocēnu novada sporta laureāts”, kad Kocēnu novada dome tradicionāli pulcēs novada sportistus, trenerus, sporta dzīves organizatorus un atbalstītājus. 

Kopumā pasākumā apbalvojumus saņems vairāk nekā simts novada dažādu sporta veidu pārstāvji, kuri aizvadītajā gadā rezultatīvi startējuši dažāda mēroga sacenībās. Tāpat ņemot vērā sportiskos sasniegumus, tiks paziņoti laureāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta spēļu komanda” un līdzjutēju simpātijas. 

Jāpiebilst, ka visu iepriekšminēto apbalvojumu piešķiršanai Kocēnu novada dome 2017.gada 19.janvārī apstiprināja apbalvojuma “Kocēnu novada sporta laureāts” nolikumu. Tas nosaka, kā turpmāk piesakāmi sportiskie sasniegumi un par kādiem tiks pasniegti apbalvojumi, kā arī saņemto pieteikumu izvērtēšanu un citu apbalvojumu sportā piešķiršanas kārtību. Nolikums lasāms www.kocenunovads.lv, kā arī pieejams Kocēnu novada domē.
Comments