Atklāta Dikļu pašdarbnieku kolektīvu dāvana Latvijai tās simtgadē – goda grāmata “100 vārdi Latvijai”

Publicēja 2017. gada 1. dec. 04:20Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 7. dec. 06:53 ]
Latvijas valsts svētkiem veltītajā pasākumā, kas norisinājās 2017.gada 18. novembrī Kocēnu novada Dikļos, Dikļu tūrisma un informācijas centrā, tika atklāta Dikļu pašdarbnieku kolektīvu dāvana Latvijai tās simtgadē – goda grāmata “100 vārdi Latvijai”.

Grāmata tapusi Dikļu pašdarbnieku kolektīvu iniciatīvas rezultātā. Katra grāmatas lapaspuse ir atvēlēta savam autoram – pašdarbnieku kolektīva dalībniekam. Tā ietver fotogrāfiju, informāciju par ieraksta autoru, kolektīvu, kā arī nozīmīgākos brīžus tajā darbojoties. Tāpat grāmata ietver novēlējumu Latvijas valstij par godu tās 100 gadus pastāvēšanas laikam. Grāmatā tiek ievērota hronoloģiskā secība – pirmie lapaspušu autori ir ilggadēji un gados vecāki pašdarbnieki, savukārt grāmatu noslēdz visjaunākie Dikļu pašdarbnieku kolektīvu dalībnieki.

Grāmatā ir aizpildītas nu jau pirmās 50 lapaspuses un līdz Latvijas simtgades svinībām tā varētu sasniegt vairāk nekā 100 ierakstus. Interesi par goda grāmatu ir izteikuši arī bijušie pašdarbnieki, kuri ir darbojušies kādā no kolektīviem. Grāmata no 2018.gada 4. maija būs pieejama apskatei Dziesmu svētku muzeja telpās Dikļos.

Comments