Atjaunota Kocēnu novada mājaslapas tūrisma sadaļa

Publicēja 2018. gada 18. janv. 07:01Kristers Blūms
Tūrisma lapa - visit.kocenunovads.lv 

Jaunā tūrisma sadaļa kalpo kā informācijas ieguves vieta viesiem, kuri vēlas apceļot Kocēnu novadu, kā ari Kocēnu novada iedzīvotājiem kuri vēlas atpūsties tepat savā novadā.  
Tūrisma lapā izveidotas un atjaunotas vairākas sadaļas. Ir redzamas visas Kocēnu novada naktsmītnes un telpas, kuras var iznomāt, tāpat arī vietas, kur iespējams paēst. Savukārt apskates objekti sadalīti sešās kategorijā - Dabas objekti, Muzeji un ekspozīcijas, Pilis un muižas, Baznīcas, Saimniecības un  ražošanas uzņēmumi, Amatniecība. Tāpat izveidota atsevišķa sadaļa aktīvai atpūtas un izklaidēm, zem kuras pieejams piedāvājums arī bērniem un skolēniem. 

Ir izveidotas pilnībā jaunas sadaļas, kā, piemēram, sadaļa “Maršruti un ekskursijas”, kurā pieejama informācija par Kocēnu novada gidiem, ekskursiju iespējām, laivu, pārgājienu un velo maršrutiem. 
Savukārt sadaļā “Noderīga informācija” atrodami visi tūrisma materiāli elektroniskā veida, kā arī informācija kā nokļūt Kocēnu novadā, bankomātu un pasta pakalpojumu adreses, noderīgas interneta adreses un ciemu apraksti. 

Arī sadaļa “Interaktīvā karte” izveidota pilnībā no jauna. Kartē ievietoti visi Kocēnu novada objekti un to ir ērti izmantot, plānojot atpūtu novadā. 
Lai arī šobrīd informācija ir atjaunota, tāpat regulāri mājaslapa tiks uzlabota un papildināta ar jaunāko informāciju. Arī portālā Facebook ir izveidota laba “VisitKocenunovads”, kurā regulāri tiek ievietoti Kocēnu novada tūrisma nozares jaunumi un ziņas. 

Ikviens, kuram šķiet, ka viņa uzņēmums, kurš sniedz tūrisma pakalpojumus Kocēnu novadā, ir jāievieto šajā lapā, lūgums sazināties ar Projektu un tūrisma speciālistu Tomu Treimani. Kā arī speciālists aicina regulāri tūrisma uzņēmējus atjaunot informāciju par savu piedāvājumu.

Comments