Ar Lieldienu skrējienu noslēgsies pavasara skriešanas seriāls “Zilākalna cilpas 2017”

Publicēja 2017. gada 10. apr. 04:44Krista Gromova
Lielajā piektdienā, 2017.gada 14.aprīlī ar Lieldienu skrējienu un apbalvošanu noslēgsies Kocēnu novada pavasara skriešanas seriāls “Zilākalna cilpas 2017”. 

Lieldienu skrējiens sāksies pl.10.00 ar kopējo startu. Reģistrācija un SPORTident izsniegšana no pl. 09.30 līdz pl. 9.50.

Tāpat kā līdzšinējie skrējieni, arī noslēgumā skriet un nūjot aktīvās atpūtas cienītāji aicināti Kocēnu novada augstākajā punktā – Zilākalnā (starts – Zilākalna stāvlaukumā).

Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem skriešana un nūjošana norisināsies īpaši šai dienai veidotā distancē. Visi dalībnieki startēs vienlaicīgi. Apļa garums 1,80 km. Visi vecuma grupu dalībnieki skries un nūjos pa vienu distanci noteiktu apļu skaitu, atbilstoši savai vecuma grupai.

Pieteikšanās Lieldienu skrējienam tiešsaistē no 10.aprīļa līdz 13.aprīļa pl. 18.00 : https://goo.gl/forms/hGrDOhaP0aBg2A9q2

Dalības maksa, piesakoties tiešsaistē: 
  • Bērniem līdz 12 gadu vecumam bez maksas; 
  • Bērniem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem līdz 18 gadiem 1,00 EUR 
  • Jauniešiem no 18 gadu vecuma un pieaugušajiem 2,00 EUR 

Dalības maksa sacensību norises dienā: 
  • Bērniem līdz 12 gadu vecumam 1 EUR; 
  • Bērniem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem līdz 18 gadiem 2,00 EUR 
  • Jauniešiem no 18 gadu vecuma un pieaugušajiem 3,00 EUR 

Labākos Lieldienu skrējienā noteiks pēc ātrākā laika, kas pavadīts distancē atbilstoši nolikumā noteikto apļu skaitam. Apbalvoti tiks 1. līdz 3. vietas ieguvēji vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē. 

Lieldienu skrējiena nolikums pieejams ŠEIT.

Pavasara skriešanas seriāla “Zilākalna cilpas 2017” kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana sākies ap pl. 11.30. Medaļas tiks pasniegtas 1. - 3. vietas ieguvējiem katrā vecuma grupā, atbilstoši skriešanas seriāla nolikumam.

"Zilākalna cilps 2017" nolikums pieejams ŠEIT.

Tāpat pēc skriešanas būs iespēja atjaunot enerģiju ar īpašu svētku mielastu. Varēs nokrāsot līdzi paņemtās olas sīpolu mizās un piedalīties citās ar Lieldienu svētkiem saistītas aktivitātes.

“Zilākalna cilpas” organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Pasākumu atbalsta viens no lielākajiem pasaules kūdras produktu ražotājiem “Klasmann-Deilmann”, ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži” un “Venden”, kas iegūst ūdeni Gaujas Nacionālā parka teritorijā, Kocēnu novadā.
Comments